Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Fomilk Fındık & Kakao 1L

  Üretici firma: Fomilk
  Fomilk'ten sınırlı sayıda yeni sütümsü!
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  Eski fiyat: 79,90 ₺
  69,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  BİTKİSEL BAZLI FINDIKLI KAKAOLU İÇECEK 1L

  Bitkisel bazlıyım.  Yapay aroma ve koruyucu içermiyorum. Kavrulmuş fındıklardan yapıldım; doğal olarak laktozsuzum. Tek başıma tadımı çıkar veya kahvaltıda, yemeklerde, içeceklerde veya gönlün nerede isterse kullan. Uzun ömürlü olmamın sebebi ultra-ısıtılmam ve beni dış dünyadan çok iyi koruyan doğa dostu kutum!

  PLANT-BASED HAZELNUT CACAO DRINK 1L I’m plant-based and I don't contain artificial flavoring or preservatives. Made from roasted hazelnuts, I’m naturally lactose-free. Enjoy me on my own, in granola, cooking, baking or in whatever your heart desires. I last long because I’m ultra-heated and my sustainable box protects me from outside world.

  İÇİNDEKİLER: Su, Şeker, Fındık (%2,5), Kakao (%1,3), Kalsiyum (Kalsiyum Karbonat), Deniz Tuzu, Stabilizör (Jellan Gam).

  INGREDIENTS: Water, Sugar, Hazelnuts (2.5%), Cacao (1,3%), Calcium (Calcium Carbonate), Sea Salt, Stabilizer (Gellan Gum),

  SÜT ÜRÜNÜ, LAKTOZ, GLUTEN, KORUYUCU İÇERMEZ

  FREE FROM DAIRY, LACTOSE, GLUTEN, PRESERVATIVES

  Eser miktarda soya ve diğer kuru kabuklu yemişler içerebilir.

  May contain traces of soy or other nuts.  

  BESLENME BİLGİSİ (100ml için) / NUTRITIONAL INFORMATION (per 100ml) Energy/Enerji kcal (kj) 42(176) Fat/Yağ g 1.7 Saturated Fat / Doymuş Yağ g 0.1 Carbohydrates/ Karbonhidrat g 5.1 Sugars/Şekerler g 4.0 Fiber/Lif g 0.5 Protein/Protein mg 0.6 Calcium/Kalsiyum g 120 * Ortalama bir yetişkinin Günlük Referans Alım(RA) miktarı / Reference Intake (RI) of an average adult (8400kJ/2000kcal)

  5.0 1
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  Candan | 26.07.2023 09:15
  Damak tadı farkı...
  Fındığı çok severim ama süt yerine içmek istediğimde bu ürün damak tadıma çok uymadı. Smoothie içine katarak tüketmeyi deniyorum. Ayrıca omlet yaparken süt yerine ekliyorum, lezzet veriyor. Sanırım süt kullanılacak yerlerde ölçülü miktarlarda eklenirse lezzet verecektir.
  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Yok hayır (0/0)
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Fomilk Badem 1L

  Fomilk Badem 1L

  Bitkisel bazlıyım. Yapay aroma ve koruyucu içermiyorum. Beyaz bademlerden yapıldım; doğal olarak laktozsuzum. Tek başıma tadımı çıkar veya beni kahvene kat; kahvaltıda, yemeklerde, içeceklerde veya gönlün nerede isterse kullan. Uzun ömürlü olmamın sebebi ultra-ısıtılmam ve beni dış dünyadan çok iyi koruyan doğa dostu kutum!
  79,90 ₺ 74,90 ₺
  Fomilk Çikolatalı Fındık 200ml

  Fomilk Çikolatalı Fındık 200ml

  Fomilk'ten yeni bitkisel içecek! çok seveceksiniz!
  18,90 ₺
  Nilky Yulaf Sütü 1 LT

  Nilky Yulaf Sütü 1 lt

  Doğal Yulaflardan elde edilen bir bitkisel süt ürünüdür. Laktozsuz ve Kolestrolsüzdür!
  74,90 ₺
  Fomilk Soya 1L

  Fomilk Soya 1L

  İnek sütü protein alerjisi olan çocuk ve yetişkinlerin, içerdiği protein seviyesi nedeniyle vegan ve vejetaryen sporcuların rahatlıkla kullanabileceği Fomilk Soya Sütü ile günlük beslenmenizi tam ve doğru biçimde dengeleyebilirsiniz.
  85,90 ₺ 79,90 ₺