Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Günlük Bakım & Kuru Yıkama Spreyi - Lavanta Yağlı - Hipoalerjenik - 150ml

  Üretici firma: Zozo Cares
  Zozo Cares Günlük Bakım & Kuru Yıkama Spreyi içerisindeki nano colloidal silver ve doğal prebiyotik olan ethylhexylglycerin sayesinde derideki istenmeyen kokuları yok eder, vücut kokusunu tazeler. Sprey çeşitlerimiz siz ve patili dostunuz için pratik ve etkili bir temizlik sunar. Kedi dostlarımızı banyoda yıkayamadığımız, köpek dostlarımızı da sık sık yıkamamamız gerektiği için bakım & kuru yıkama spreylerimizi evcil dostunuzun temizlik ve bakımı için kullanabilirsiniz.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  150,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Zozo Cares Günlük Bakım & Kuru Yıkama Spreyi içerisindeki nano colloidal silver ve doğal prebiyotik olan ethylhexylglycerin sayesinde derideki istenmeyen kokuları yok eder, vücut kokusunu tazeler.
  Sprey çeşitlerimiz siz ve patili dostunuz için pratik ve etkili bir temizlik sunar.
  Kedi dostlarımızı banyoda yıkayamadığımız, köpek dostlarımızı da sık sık yıkamamamız gerektiği için bakım & kuru yıkama spreylerimizi evcil dostunuzun temizlik ve bakımı için kullanabilirsiniz.


  Biotin, aloe vera ve vitamin E sayesinde patili dostunuzun cildini besler ve tüylerini canlandırır.
  Akredite laboratuvar sonuçları ile kanıtlanmış antibakteriyel ve antifungal özelliğe sahiptir. Hipoalerjeniktir, alerjik dostlarınız için de tercih edebilirsiniz.
  Kedi ve köpek kullanımına uygundur, kullanım sırasında insan cildine zarar vermez. Günde en fazla 2 kez kullanılabilir.
  Lavanta yağlı çeşidimiz, patili dostlarınız için özel olarak geliştirilmiş formülü ile sinek ve böcek kovucu özelliğe sahiptir, cildi besler ve vücut kokusunu tazeler.


  Kullanım: Ürünümüzü kedi ya da köpek dostunuzun tüm vücuduna günlük ve düzenli bir şekilde uygulayabilirsiniz. Patili dostunuzu ev dışına çıkardıktan sonra kullanmaya özen gösterin ve 24 saat içinde iki defadan fazla uygulamayın. Dostunuz "fıss" sesini sevmiyorsa ürünü elinize sıkın, sonrasında patili dostunuzun cildine ve tüylerine uygulayın. Ürünümüzü durulamanıza gerek yoktur.

  İçindekiler: Biotin, standardize edilmiş lavanta yağı, aloe vera, vitamin E, papatya yağı, nano colloidal silver, lauryl glucoside, ethylhexylglycerin, phenoxyethanol, chlorhexidine ve su içermektedir. İçermez: Klor, alkol, paraben, sülfat, parfüm, SLES, SLS, silikon, zararlı kimyasallar, fosfat, amonyak, boya ve sentetik yağ içermez.

  Uyarılar: Kullanmadan önce etiketi okuyunuz. Kullanım sırasında göz ve kulak temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayınız. Tahriş devam ederse veteriner hekiminize başvurunuz.
  Çocukların ve evcil hayvanlarınızın ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.


  Tuvalete atmayınız.
  Güneşe direkt maruz bırakmayınız.
  Oda sıcaklığında saklayınız.
  Ürünlerimizde hayvansal içerik kullanılmaz.
  Hayvanlar üzerinde test edilmez, yeraltı sularını ve doğayı kirletmez.
  Ürünlerimiz doğaya, insana ve hayvanlara duyarlıdır.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri