Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Güzel Gıda Organik Tane Beyazbiber 60g

  Üretici firma: Güzel Ada Gıda
  Güzel Ada Gıda Organik Tane Beyaz Biber ürünümüzün saf baharat olmasından yemeklere kattığı iştah açıcı kokusuna doyamayacak ve lezzetine inanamayacaksınız. 12 ay boyunca kontrollü ve kapalı alanlarda yerli üretimi yapılan kalite standartlarının üstünde, özel bir üründür. Orijinal ismi “Organic White Peppercorns” olarak geçen ürünümüze bayılacaksınız.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  Eski fiyat: 222,00 ₺
  179,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Güzel Ada Gıda Organik Tane Beyaz Biber ürünümüzün saf baharat olmasından yemeklere kattığı iştah açıcı kokusuna doyamayacak ve lezzetine inanamayacaksınız. 12 ay boyunca kontrollü ve kapalı alanlarda yerli üretimi yapılan kalite standartlarının üstünde, özel bir üründür. Orijinal ismi “Organic White Peppercorns” olarak geçen ürünümüze bayılacaksınız.

  Menşei: Sri Lanka

  Organik Tane Beyaz Biber Nedir? Baharatların her biri insan sağlığı için çok yararlı olduğundan, doğal şifa kaynağı olduğu bilinmektedir. Karabiber ise özellikle Çin ve Fransız mutfağında kullanılan ve sofralarının vazgeçilmezi olan bir baharattır. Besin değerleri ve mineralleri bakımından son derece zengindir. Karabiber ve beyaz biber aynı ağaçtan elde edilmektedir. Aralarındaki renk ve aroma farkı, tohumların işlenmesi sonucunda ortaya çıkar. Karabiber gibi kokmasına rağmen beyaz biber, karabiber kadar aromatik ve keskin değildir. Daha sıcak ve kremsi bir tada sahiptir.

  Neden Güzel Ada Gıda Organik Tane Beyaz Biber? Ürünlerimiz arasında yaygın kullanılan baharatlarımızdan biri olan Organik Tarım Sertifikasına sahip Tane Beyaz Biberimiz hijyenik koşullarla üretilmiştir. Organik tarım sertifikalı kontrollü bahçelerde yetiştirilen karabiberlerimiz boy ve renklerine göre kalibrelere ayrılmaktadır. 610 kalibre olan beyaz biberimiz içi dolu, iri ve yağlı bir üründür.

  Organik Tane Beyaz Biber 60 Gr Nasıl Üretilir? Siyah karabiber olgunlaştığında hatta neredeyse güneşte kuruduğunda toplanır. Dış tabaka çıkartılıp iç tohumdan beyaz biber üretilir; bunun için karabiberin dış kabuğu birkaç gün su içinde bekletilir, etli kısmı tohumdan ayrılır ve güneşte kurutulur. Organik Tane Karabiber ve Beyazbiber Kimler Kullanabilir?

  • Yemek yapmayı ve yemeyi sevenler • Glutensiz diyet takip edenler • Çölyak Hastaları • Eliminasyon diyeti yapanlar • Veganlar • Vejeteryanlar • Ketojenik diyet yapanlar • Paleo diyet yapanlar • Helal gıda tüketicileri

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Güzel Gıda Organik Pul Biber 50gr

  Güzel Gıda Organik Pul Biber 50g

  Organik Pul Biber ürünümüzün saf baharat olmasından yemeklere kattığı karakteristik kırmızı rengine ve acılı lezzetine inanamayacaksınız. 12 ay boyunca kontrollü ve kapalı alanlarda yerli üretimi yapılan özel bir üründür. Orijinal ismi “Organic Pepper Flake” olarak geçen ürünümüze bayılacaksınız.
  136,00 ₺ 119,90 ₺
  Güzel Gıda Organik Tatlı Biber 50gr

  Güzel Gıda Organik Tatlı Biber 50g

  Organik Tatlı Toz Biber ürünümüzün saf baharat olmasından yemeklere kattığı egzotik aroması ve lezzetine inanamayacaksınız. 12 ay boyunca kontrollü ve kapalı alanlarda yerli üretimi yapılan kalite standartlarının üstünde, özel bir üründür. Orijinal ismi “Organic Sweet Pepper Powder” olarak geçen ürünümüze bayılacaksınız.
  136,00 ₺ 119,90 ₺
  Güzel Gıda Organik Seylon Çubuk Tarçın 16 gr

  Güzel Gıda Organik Seylon Çubuk Tarçın 16g

  Organik Seylon Çubuk Tarçın ürünümüzün orjinal ismi Ceylon Cinnamon olarak geçer. Halihazırda alışık olduğumuz ve çokça etrafta görülen kalın kabuklu üründen farklı olarak sarmal ve çok uzundur. İlaveten Kumarin değeri 10.000 de 3 seviyesindedir, ki bu çok düşük bir seviyedir.
  130,00 ₺ 119,90 ₺
  Güzel Gıda Organik Tane Karabiber 60gr

  Güzel Gıda Organik Tane Karabiber 60g

  Güzel Ada Gıda Organik Toz Karabiber 60 Gr Organik tane karabiber ürünümüzün saf baharat olmasından yemeklere kattığı müthiş aroması ve lezzetine inanamayacaksınız.
  158,00 ₺ 119,90 ₺