Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Haem Cosmetics

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Haem Cosmetics Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli 200ml resmi

  Haem Cosmetics Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli 200ml

  Haem Cosmetics Yüz Yıkama Jeli; içeriğindeki extract, vitamin ve yağlar ile hassas ciltler için geliştirilmiş muhteşem bir formüldür. Günlük temizleme için uygun bir yüz temizleme jelidir. Jel formunda su ile temizlenebilen makyaj kalıntılarını da ciltten uzaklaştırılmasında yardımcı ve gün boyu oluşan kirlerden cildi arındıran etkin bir temizleyicidir. Etkin bir şekilde cildinizde temizliği sağlarken ciltte yağ kontrolünü de sağlamaya yardımcı olur.
  359,90 ₺
  Haem Cosmetics Nemlendirici Yüz Bakım Yağı 30ml resmi

  Haem Cosmetics Nemlendirici Yüz Bakım Yağı 30ml

  Haem Cosmetics Nemlendirici Yüz Bakım Yağı, Cildimizin pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Cildimizi serbest radikallere karşı korunmasını destekleyerek yaşlanmaya karşı savaşır. Çok küçük moleküler yapısından dolayı cildimiz tarafından hızla emilir ve deri gözeneklerini tıkamadığından dolayı ciltte fazla parlama yapmaz, cilde yumuşaklık kazandırır. Cildimizi mükemmel besler. Cilt, ipeksi bir his ve kadifemsi bir yumuşaklık ve canlı ve ışıltılı görünümünü geri kazanır.
  419,90 ₺
  Haem Cosmetics Leke Karşıtı Krem 30ml resmi

  Haem Cosmetics Leke Karşıtı Krem 30ml

  Maca serisinin vazgeçilmez ürünü; Haem Cosmetics Leke Karşıtı Krem, farklı ve muhteşem içeriği ile cilt renginizi dengeler ve sizi lekelerinizden büyük oranda kurtarır.
  489,90 ₺
  Haem Cosmetics Ferahlatıcı Duş Jeli 250ml

  Haem Cosmetics Ferahlatıcı Duş Jeli 250ml

  Haem Cosmetics Ferahlatıcı Duş Jeli içerisinde Maca Extract, Aqua-glycolic, doğal saf bitkisel özler, suda çözünen bitkisel yağlar ve vitaminler bulunur.
  184,90 ₺
  Haem Cosmetics Leke Karşıtı Güneş Kremi 50ml resmi

  Haem Cosmetics Leke Karşıtı Güneş Kremi 50ml

  Haem Cosmetics Leke Karşıtı Güneş Kremi Su bazlıdır. Cildi güneş ışınlarına karşı koruyan Extract, yağlar ve vitaminlerden meydana gelen muhteşem bir formüldür.
  419,90 ₺
  Haem Cosmetics Anti-Aging Serum 30ml

  Haem Cosmetics Anti-Aging Serum 30ml

  Haem Cosmetics Anti-Aging serumun amacı cildin doğal işlevlerini güzelliğini desteklemek, böylece cildin en iyi şekilde çalışabilmesine, canlılığının ve güzelliğinin ortaya çıkmasına izin vermektir.
  304,90 ₺
  Haem Cosmetics Arındırıcı Tonik 200ml

  Haem Cosmetics Arındırıcı Tonik 200ml

  Tonik, gün boyu kirlenen ve yağlanan cildi temizlemek için kullanılır. Temizliğin ilk adımından sonra ikinci adım olarak gözeneklerde kalan kirleri silip süpürürler.Tonik ciltteki gözeneklerin küçülmesini ve sıkılaşmasını sağlar. Ciltte akne ve sivilce problemlerini ortadan kaldırır. Cildinizi canlandırır ve pH seviyesine dengeye sokar. Ciltteki kirleri ve yağı emerek kullanılan nemlendirici ve serumların faydalarını arttırır. Cildiniz nefes alır ve pürüzsüzlük sağlar.
  284,90 ₺
  Haem Cosmetics Dökülme Karşıtı Şampuan 250ml

  Haem Cosmetics Dökülme Karşıtı Şampuan 250ml

  Haem Cosmetics Dökülme Karşıtı Şampuan, saçların beslenmesini ve nemlenmesini sağlar. Kökten uca bakım yaparak, kırılmaları ve koparak dökülmelerini engellemeye yardımcı olur. Saç derisindeki kan dolaşımını artırarak saç köklerini besler. Kepeklenme ve saç derisinin kabuklanmasının önüne geçer. Saç dökülmesini engellemeyi destekler.
  269,90 ₺