Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Harnu Kids

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Harnu Kids Sade Keçiboynuzu Kreması 110 Gr

  Harnu Kids Sade Keçiboynuzu Kreması 110 Gr

  Harnu Kids keçiboynuzu ve susam ezmesi içerir. Çocukların güne başlarken ihtiyaçları olan enerjiyi artırır. 1 yaşından itibaren tüketilmesi uygundur. Protein açısından zengindir. Hurma yağı içermez. Kafeinsizdir ve tiramin içermez. Glutensizdir. Buğday, süt ürünleri, soya, doymuş yağlar ve hurma yağı içermez. Tamamen doğaldır. İlave yağ, katkı maddesi içermez. Şeker ilavesizdir. Rafine şeker içermez. Vejeteryan & vegan.
  33,90 ₺ 23,73 ₺
  Harnu Kids Limonlu Keçiboynuzu Kreması 110 Gr

  Harnu Kids Limonlu Keçiboynuzu Kreması 110 Gr

  Harnu Kids keçiboynuzu ve susam ezmesi, limon yağı içerir. Çocukların güne başlarken ihtiyaçları olan enerjiyi artırır. 1 yaşından itibaren tüketilmesi uygundur. Protein açısından zengindir. Hurma yağı içermez. Kafeinsizdir ve tiramin içermez. Glutensizdir. Buğday, süt ürünleri, soya, doymuş yağlar ve hurma yağı içermez. Tamamen doğaldır. İlave yağ, katkı maddesi içermez. Şeker ilavesizdir. Rafine şeker içermez. Vejeteryan & vegan.
  33,90 ₺ 23,73 ₺
  Harnu Kids Portakallı Keçiboynuzu Kreması 110 Gr

  Harnu Kids Portakallı Keçiboynuzu Kreması 110 Gr

  Harnu Kids keçiboynuzu ve susam ezmesi, portakal yağı içerir. Çocukların güne başlarken ihtiyaçları olan enerjiyi artırır. 1 yaşından itibaren tüketilmesi uygundur. Protein açısından zengindir. Hurma yağı içermez. Kafeinsizdir ve tiramin içermez. Glutensizdir. Buğday, süt ürünleri, soya, doymuş yağlar ve hurma yağı içermez. Tamamen doğaldır. İlave yağ, katkı maddesi içermez. Şeker ilavesizdir. Rafine şeker içermez. Vejeteryan & vegan.
  33,90 ₺ 23,73 ₺