Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Homemade Aromaterapi

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Aromaterapik Şampuan 400ml resmi

  Aromaterapik Şampuan 400ml

  Aromaterapik Şampuanımızın içeriğinin tamamı bitkisel hammaddelerle hazırlanmış olup, % 90,58 'si ecocert sertifikalı hammaddelerden oluşur, etken maddeler bitkilerden çekilmiş formlardır. SLS, SLES ve Paraben içermez.
  140,00 ₺
  Aromaterapik Diş Macunu 75ml resmi

  Aromaterapik Diş Macunu 75ml

  "Aromaterapik Diş Macunu" Homemade Aromaterapi ve Dr. Gülcan Usal işbirliği ile özenle hazırlandı.Dişlerinizin temiz ve parlak görünmesine yardımcı olur. Daha iyi bir sonuç için "Homemade Aromaterapi Aromaterapik Ağız Bakım Suyu"nu da kullanmanızı tavsiye ederiz.
  100,00 ₺
  Aromaterapik Şampuan Mandalina ve Lavanta 250ml resmi

  Aromaterapik Şampuan Mandalina ve Lavanta 250ml

  Avuç içerisine alacağınız bir miktar Homemade Aromaterapi Aromaterapik Şampuanı saçınıza ve saç diplerine masaj yaparak uygulayın ve daha sonra su ile iyice durulayın. Saçlarınızın daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur.Aromaterapik Şampuanı kullandıktan sonra Homemade Aromaterapi Aromaterapik Saç Kremimizi kullanmanızı tavsiye ederiz.
  100,00 ₺
  Seyahat Boyu Şampuan 40ml resmi

  Seyahat Boyu Şampuan 40ml

  Aromaterapik Şampuanın içeriğinin tamamı bitkisel hammaddelerle hazırlanmış olup, % 90,58 'si ecocert sertifikalı hammaddelerden oluşur, etken maddeler bitkilerden çekilmiş formlardır. SLS, SLES ve Paraben içermez.
  20,00 ₺