Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Humblee&So

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Humblee&So Karabuğday ve Kinoalı Yulaf Ezmesi 250g resmi

  Humblee&So Karabuğday ve Kinoalı Yulaf Ezmesi 250g

  Pankekler, Smoothieler, Geceden bekletilmiş Yulaf Lapası, Kurabiyeler, Sağlıklı Muffinler ve Lapa tariflerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Afiyet Olsun!
  149,90 ₺
  Humblee&So Chia Tohumu 350g resmi

  Humblee&So Chia Tohumu 350g

  Beslenme uzmanlarının, yararlarını sıklıkla vurguladığı chia , aslında bir çeşit adaçayı çeşidi olan Salvia hispanica adındaki tohumları. Maya dilinde ''güç'' anlamına gelen chia, bu adın hakkını veren mucizelerle dolu.
  149,90 ₺
  Humblee&So Glutensiz İnce Öğütülmüş Yulaf Ezmesi 300g resmi

  Humblee&So Glutensiz İnce Öğütülmüş Yulaf Ezmesi 300g

  Pankekler, Smoothieler, Geceden bekletilmiş Yulaf Lapası, Kurabiyeler, Sağlıklı Muffin ve Yulaf Lapası tariflerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Afiyet Olsun!
  89,90 ₺
  Humblee&So Karabuğday Ezmesi 250g

  Humblee&So Glutensiz Karabuğday Ezmesi 250g

  Karabuğday ezmesini ; çorba, salatalarda,smoothielerde, granolalarda, dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Bitkisel süt ile ara öğünlerde sabah kahvaltılarında ve bitkisel yoğurt üzerine ilave ederek tam bir öğün olarak tüketebilirsiniz.. Çok besleyicidir. Ve uzun süren tokluk hissi verir.
  149,90 ₺
  Humblee&So Glutensiz Kinoa Ezmesi 250g resmi

  Humblee&So Glutensiz Kinoa Ezmesi 250g

  Kinoa ezmesi; kinoanın fiziksel olarak ezilmiş halidir. Kinoa ezmesini bitkisel süte ve bitkisel yoğurda karıştırıp tüketebilirsiniz. Kinoa ezmesini birazcık bitkisel süt ya da su ile pişirip içerisine tercihinize göre bitkisel peynir ve baharat ekleyip kahvaltıda tüketebilirsiniz. Bitkisel süt, bitkisel yoğurt ile karıştırıp içerisine muz, elma gibi meyveler ve kuru yemişler ilave ederek tatlı olarak da tüketebilirsiniz.
  149,90 ₺