Çok severek yediğim bir peynir ama sürekli alırken başka ihtiyaçlarımla kıyas yaptığım bir ürün kalbimde yara oluyor (gözyaşı pıt) ücreti çok yüksek geliyor boyutuna göre. Navegan 1 kalıp peynir fiyatı ile kıyaslayınca veganlık pahalı argümanı öne çıkıyor ve buna üzülüyorum.