Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Levom

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Levom Snack Bar Hurma&Kaju

  Levom Snack Bar Hurma&Kaju 35gr

  Sağlıklı beslenmek ruhuna iyi geliyorsa senin için hazırladığımız bu lezzete hayır diyemeyeceksin. Lif kaynağı hurmanın enfes tadını kajuyla birleştirdik. Saf içeriğiyle süper hissedeceğin bu barımızı yanından bir an olsun ayıramayacaksın. Hurma (%65), Kaju (%23), Badem (%12) içerir.
  6,40 ₺
  Levom Snack Bar Kakao Portakal

  Levom Snack Bar Kakao Portakal 35gr

  “Kakaosuz yapamam.” diyorsan bu tam sana göre. Besin değerleri yüksek olan kajuyu, hurmayı ve üzümü karıştırdık. Bir de portakalın o nefis aroması… İş çıkışında, spor sonrasında, motivasyonun düştüğünde enerjini yerine getiren Kakao Portakal barımızı senin için yaptık. Hurma (%40), Kaju (%38), Kuru Üzüm (%15), Ham Kakao Tozu(%5), Kuru Portakal Tozu, Portakal Yağı, Çikolata Aroma Vericisi içerir.
  6,40 ₺
  Levom Snack Bar Vişne Tartlı

  Levom Snack Bar Vişne Tartlı 35gr

  Hafif, hafif, hafif… İşte bu kelimeler bizim odak noktamız oldu. Magnezyum zengini kajuyu aldık tatlı mı tatlı hurmanın içine koyduk biraz da üzüm ekledik. Tartın o nefis tadını damağında hisset diye doğal vişne aromasını verdik. Ortaya çıkan bu lezzete biz bile inanamadık.
  6,40 ₺
  Levom Fruit Bar Hurma&Ceviz

  Levom Fruit Bar Hurma&Ceviz 35gr

  Omega 3 ve E vitamini zengini ceviz ile lif kaynağı hurmayı bir araya getirdik. Bunların birleşiminden doğan lezzeti hayal edebiliyor musun? Ağzını şimdiden sulandıran Hurma ve Ceviz barımız, natürel içeriğiyle sağlıklı bir ara öğün geçirmeni sağlar. Hurma (%85), Ceviz (%15) içerir. Doğal olarak şeker içerir, ilave şeker içermez. Hiçbir kimyasal, katkı veya koruyucu madde içermez.
  5,40 ₺
  Levom Fruit Bar Gün Kurusu&Fındık

  Levom Fruit Bar Gün Kurusu&Fındık 40gr

  Protein zengini çiğ fındıkları lezzetli mi lezzetli kayısıyla karıştırdık. Kalorisine inanamayacağın, lezzetinden başının döneceği Gün Kurusu ve Fındık barımızı senin için yaptık. Enerjini yükseltecek bu tadı denemek için fazla beklemeye gerek yok. Gün Kurusu (%90), Fındık (%10) içerir. Doğal olarak şeker içerir, ilave şeker içermez. Hiçbir kimyasal, katkı veya koruyucu madde içermez.
  5,40 ₺