Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Limon Yağı 10ml

  Üretici firma: Onka Farma
  Limon esansiyel yağının birçok faydası ve kullanımı vardır. Havayı ve yüzeyleri temizleyen güçlü bir temizlik maddesi ve evde toksik olmayan bir temizleyici olarak kullanılabilir. Suya eklendiğinde gün boyu ferahlatıcı ve sağlıklı bir destek sağlar. Tatlıların ve ana yemeklerin lezzetini artırmak için yiyeceklere sıklıkla limon eklenebilir. Dahili olarak alındığında sindirime fayda sağlayabilir. Bulunduğunuz ortamda limon yağını kullandığınızda canlandırıcı bir etki görebilirsiniz.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  59,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Limon Uçucu Yağı, canlandırıcı, arındırıcı ve temizleyici özellikleriyle Onka Farma Enerji, Temizik ve Mood koleksiyonlarının bir parçasıdır. Limon esansiyel yağının birçok faydası ve kullanımı vardır. Havayı ve yüzeyleri temizleyen güçlü bir temizlik maddesi ve evde toksik olmayan bir temizleyici olarak kullanılabilir. Suya eklendiğinde gün boyu ferahlatıcı ve sağlıklı bir destek sağlar. Tatlıların ve ana yemeklerin lezzetini artırmak için yiyeceklere sıklıkla limon eklenebilir. Dahili olarak alındığında sindirime fayda sağlayabilir* Bulunduğunuz ortamda limon yağını kullandığınızda canlandırıcı bir etki görebilirsiniz.

   

  Kullanımlar

  ·         Mevsimsel solunum rahatsızlığına yardımcı olmak için dahili olarak kullanın.*
  ·         Ruh halininizi ve enerji seviyelerinizi yükseltmek ve havayı tazelemek için oda kokusu olarak kullanılabilir.
  ·         Limon yağı, gümüş ve diğer metaller üzerindeki kararmanın (ilk aşamalarında) engellenmesi için harika bir çözüm sunabilir.
  ·         Masaları, tezgahları ve diğer yüzeyleri temizlemek için bir sprey şişesine limon yağı ekleyin. Limon yağı aynı zamanda harika bir mobilya cilası yapar; ahşap yüzeyleri temizlemek, korumak ve parlatmak için zeytinyağına birkaç damla eklemeniz yeterlidir.
  ·         Deri mobilyalarınızı ve diğer deri yüzeylerinizi veya giysilerinizi korumak ve daha canlı görünmesini sağlamak için Limon yağına batırılmış bir bez kullanın.
   
  Kullanım talimatları

  Difüzyon: Seçtiğiniz difüzörde veya buhurdanlıkta 2 veya 3 damla kullanın. 
  Dahili: Bir damla limon yağını 200 ml suda seyrelterek tüketebilirsiniz.
  Topikal kullanım: Herhangi bir cilt hassasiyetini en aza indirmek için Hindistan Cevizi Yağı, Tatlı Badem Yağı, Sarı Kantaron Yağı gibi bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. 
  Aşağıdaki ek önlemlere bakın.

   

  Uyarılar
  Olası bir cilt hassasiyeti yaşamamak için, cildinize uygularken mutlaka bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya doktor bakımı altındaysanız, kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Gözler, iç kulaklar ve hassas bölgelerle temastan kaçının.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri