Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Lotus Natura Organik Keçiboynuzu Sirkesi 500ml

  Üretici firma: Lotus Natura
  Pek çok besinde tercih edildiği gibi keçiboynuzunun da sirke olarak kullanımı sağlık için oldukça faydalıdır. Lotus Natura Organik Keçiboynuzu Sirkesi keçiboynuzu bitkisinin suda dinlendirildikten sonra bir süre sonra filtrelenmesi ve bekletilen suyun tekrar sirke yapımı için uygun koşulların ve ortamın sağlanarak ortalama bir yıl gibi bir süre boyunca bekletilmesi sonucu oluşan bir sirkedir. Lotus Natura Organik Keçiboynuzu Sirkesi özellikle şeker oranının düşük olmasından dolayı da sağlıklı yaşamayı tercih eden herkesin tüketmesi gereken besin kaynaklarından biridir. Lotus Natura Organik Keçiboynuzu Sirkesi kış aylarında soğuk algınlığını ve öksürüğü önlemek amaçlı kullanılabilmektedir. Balgam söktürücü özelliği ile de öne çıkan Lotus Natura Organik Keçiboynuzu Sirkesi nefes darlığına da iyi gelebilmektedir.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  84,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Keçiboynuzu günümüzde şifası halk tarafından kabul görmüş en çok tercih edilen besin kaynaklarından biridir. Yüksek oranda antioksidan vitamin ve minerallerle donanmış bir içeriğe sahip olan keçiboynuzunun güçlü bir bağışıklık için kullanılması oldukça faydalı olacaktır. 

  Pek çok faydasının da bulunmasından kaynaklı olarak keçiboynuzu günümüzde pek çok farklı formda ve şekilde kullanılabilmektedir. Un haline getirilerek yemeklerde ve tatlılarda doğal bir tatlandırıcı görevi görürken keçiboynuzu özü ise özellikle gelişme çağındaki çocuklar tarafından kullanılması önerilen bir üründür. Bunlara ek olarak keçiboynuzunun faydalı kullanım şekillerinden biri de sirke olarak kullanımıdır.

   

  Lotus Natura Organik Keçiboynuzu Sirkesi 100 Ml İçin Besin Değerleri

  Enerji: 6.00kcal

  Karbonhidrat: 1.20g

  Doymuş Şeker: 0.21g

  Yağ: 0.08g

  Doymuş Yağ: 0.05g

  Protein: 0.20g

  Tuz: 0.07g

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri