Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Meyve Sebze Temizleme Sıvısı 500ml

  Üretici firma: Bioflux Home
  Bioflux Home taze meyve sebzeler ile taşınabilecek mikroorganizmaları temizleyen tamamen doğal bir meyve&sebze yıkama ürünüdür.Özellikle pandemi sürecinde oldukça önemli hale gelen gıda temizliğini bitkisel yağlarla sağlayan, akredite laboratuvar testleri ile hem virüslere hem de gıda patojenlerine karşı dezenfektanlar kadar etkili bulunmuş tek doğal üründür.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Bu ürün ne yazık ki stoklarımızda kalmamıştır.
  39,00 ₺
  kargo hariç

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:Bioflux Home taze meyve sebzeler ile taşınabilecek mikroorganizmaları temizleyen tamamen doğal bir meyve&sebze yıkama ürünüdür.Özellikle pandemi sürecinde oldukça önemli hale gelen gıda temizliğini bitkisel yağlarla sağlayan, akredite laboratuvar testleri ile hem virüslere hem de gıda patojenlerine karşı dezenfektanlar kadar etkili bulunmuş tek doğal üründür.İçeriğinde bulunan kekik yağı ve biberiye yağları derin teknoloji ödülüne sahip inovatif formülasyonu ile mikroorganizmalara karşı etkisi sayesinde özellikle yeşilliklerin raf ömrünü uzatma etkisi olduğu kanıtlanmıştır.Bitkisel ve doğal içeriğe sahiptir. Kimyasal hiçbir katkı içermez.Kalıntı bırakmaz. Tüm aile fertleri için güvenle kullanılabilir.

  İÇİNDEKİLER:Distile Su, Kekik Yağı, Biberiye Yağı, Ayçiçek Lesitini.Yıkama Önerileri:1 litre suya 3 pompa Biomik eklenir.Meyve & sebzeler 1-2 dakika bekletilir.Bol su ile durulama yapılır.1 ürünle 150 kez yıkama yapılır.Yeşillikler ilk sırada havuç, pancar ve patates en son yıkanmalıdır.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri