Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Mikro Herkül Organik Karabuğday Filizi Unu 250g

  Üretici firma: Mikro Herkül
  Organik karabuğday tohumları, su ile aktive edilmiş ve filizlendirilmiştir. Filizlenmiş karabuğday, hem düşük kalorili, hem de protein kaynağıdır. Filizlendirme işleminin ardından organik karabuğday filizleri, besin değerlerini muhafaza edilmesi için 40 derecenin altında kurutularak un haline getirilmiştir. Glutensiz ve Vegandır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  27,80 ₺
  kargo hariç
  i h

  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Organik karabuğday tohumları, su ile aktive edilmiş ve filizlendirilmiştir.Filizlenmiş karabuğday, hem düşük kalorili, hem de protein kaynağıdır.Filizlendirme işleminin ardından organik karabuğday filizleri, besin değerlerini muhafaza edilmesi için 40 derecenin altında kurutularak un haline getirilmiştir.

  Glutensiz ve Vegandır.

  İÇİNDEKİLER: Organik Karabuğday Filizi Unu.

  Saklama Koşulları; Güneşten ve sıcaktan koruyun. Serin, rutubetsiz ve kokusuz yerde muhafaza edildiğinde 12 ay dayanır.

  5.0 1
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  istanbuldavegan | 28.12.2021 14:56
  Gayet başarılı bir ürün.
  Sindirimi kolay, lezzetli bir un. Filizlendirilip kurutulduğu için tekrar pişirmeye bile gerek olmuyor bir çok tarife direkt eklenebiliyor.
  Ancak markanın fiyatı gramajına göre yüksek kalıyor. Talya filizlendirilmiş organik karabuğday unları ilk tercihimiz. Mikro Herkül de duruma göre ikinci tercihimiz olabiliyor.
  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Yok hayır (1/0)
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Veggy - Tütsü Aromalı Tofu

  Veggy - Tütsü Aromalı Tofu 300gr

  Yerli soya tohumlarından üretilen soya fasulyesinin sütünün kesilmesiyle elde edilir. Kızartılarak yada çiğ olarak tüketilebildiği gibi salata, makarna, menemen gibi farklı tariflerde de kullanılabilir. Soğuk ya da sıcak olarak tüketilebilir, rendelenebilir ya da ince dilimler halinde sunulabilir
  38,00 ₺
  Veggy Tofu 300gr

  Veggy Tofu 300gr

  Sadece topraktan gelenlerin zenginliğini kullanarak hazırlanan Veggy®, bol besleyici, yüksek proteinli ve çok lezzetli! Beslenmenize sağlık katmanın bir yolu, Veggy Tofu. Bitkisel proteinde yüksek, kolestrol ve yağ içermiyor.
  32,00 ₺
  Mikro Herkül Organik Yeşil Mercimek Filizi Unu 250 gr

  Mikro Herkül Organik Yeşil Mercimek Filizi Unu 250 g

  Organik yeşil mercimek filizi tohumları, su ile aktive edilmiş ve filizlendirilmiştir. Filizlenmiş yeşil mercimek filizi, hem düşük kalorilidir, hem de yüksek protein kaynağıdır. Filizlendirme işleminin ardından organik yeşil mercimek filizleri, besin değerlerini muhafaza edilmesi için 40 derecenin altında kurutularak un haline getirilmiştir.
  25,80 ₺
  Mikro Herkül Organik Maş Fasulyesi Filizi Unu 250 gr

  Mikro Herkül Organik Maş Fasulyesi Filizi Unu 250 g

  Organik maş fasulyesi filizi tohumları, su ile aktive edilmiş ve filizlendirilmiştir. Filizlenmiş maş fasulyesi filizi, hem düşük kalorilidir, hem de yüksek protein kaynağıdır. Filizlendirme işleminin ardından organik maş fasulyesi filizleri, besin değerlerini muhafaza edilmesi için 40 derecenin altında kurutularak un haline getirilmiştir.
  27,40 ₺
  Ürün etiketleri