Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Most Natura

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Most Natura Ketojenik Kurabiye Unu 160g

  Most Natura Ketojenik Kurabiye Unu 160g

  Most Natura Ketojenik Serisinden; Kurabiye unu.. İçine sadece sıvıları ekleyerek yapabileceğiniz kurabiyeler, tartlar ve daha nicesi için özel hazırlandı.
  74,90 ₺
  Most Natura Ketojenik Brownie Unu 160g resmi

  Most Natura Ketojenik Brownie Unu 160g

  Most Natura Ketojenik Serisinden; Brownie unu.. İçine sadece sıvıları ekleyerek yapabileceğiniz brownie karışımınız ketojenik, glutensiz ve vegan formuyla!
  82,90 ₺
   Most Natura Beyaz Kinoa 250g

  Most Natura Beyaz Kinoa 250g

  Beyaz Kinoa, besin değeri yüksek olan Kinoa bitkisinin tohumlarından elde ediliyor. Protein değeri çok yüksek olan Kinoa düşük şeker oranı ile dikkat çekiyor. Tokluk hissini güçlendiren ve besleyici bir besin olan beyaz kinoa tahıl gibi tüketilebiliyor. Özellikle pilav, salata ve kısırlarda kullanılan Kinoa; sebze yemeklerine de farklı bir tat veriyor. Antioksidan özelliği sayesinde birçok diyet listesinde yerini alan beyaz kinoa özel beslenme gerektiren durumlarda da ilk sıralarda tercih ediliyor.
  69,90 ₺
  Most Natura Ön Pişirilmiş Nohut Unu 500g

  Most Natura Ön Pişirilmiş Nohut Unu 250g

  Ön Pişirilmiş Nohut Unu; bir çok hamur işinde (ekmek, makarna, krep,kek, pasta, vs..) tek başına veya başka unlarla karıştırılıp kullanılabilir. Ayrıca humus, falafel, çorba ve sos yapımında da kullanabilirsiniz.
  42,00 ₺