Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Nane Yağı 10ml

  Üretici firma: Onka Farma
  En kullanışlı ve ferahlatıcı yağlarından biri olan nane yağı tazeliğini kaybetmeden topikal olarak veya yemek pişirirken kullanılacak kadar yumuşaktır. Doğal bir serinlik hissi verir ve topikal olarak kullanıldığında ağrıyan kasları rahatlatacak yatıştırıcı etkiyi gösterir. Aynı zamanda antimikrobiyal özelliklere sahiptir, bu nedenle ağız kokusunu tazelemek için veya sindirim sorunlarını yatıştırmaya da yardımcı olabilir. Nane, 30-90 cm uzunluğunda büyüyen ve ılıman iklimlerde gelişen çok yıllık bir bitkidir. Nanemsi tadı ve ferah nefes almak için diş etlerinde, şekerlemelerde ve diş ürünlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Nane, sindirim faydaları için yüzyıllardır dahili olarak kullanılmaktadır. Tatlı, ferahlatıcı aroması canlandırıcıdır ve çalışırken veya ders çalışırken ortamda etki göstermesi için idealdir
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  59,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Nane Uçucu Yağı, Onka Farma Destek ve Enerji koleksiyonlarının bir parçasıdır. En kullanışlı ve ferahlatıcı yağlarından biri olan nane yağı tazeliğini kaybetmeden topikal olarak veya yemek pişirirken kullanılacak kadar yumuşaktır. Doğal bir serinlik hissi verir ve topikal olarak kullanıldığında ağrıyan kasları rahatlatacak yatıştırıcı etkiyi gösterir. Aynı zamanda antimikrobiyal özelliklere sahiptir, bu nedenle ağız kokusunu tazelemek için veya sindirim sorunlarını yatıştırmaya da yardımcı olabilir. Nane, 30-90 cm uzunluğunda büyüyen ve ılıman iklimlerde gelişen çok yıllık bir bitkidir. Nanemsi tadı ve ferah nefes almak için diş etlerinde, şekerlemelerde ve diş ürünlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Nane, sindirim faydaları için yüzyıllardır dahili olarak kullanılmaktadır. Tatlı, ferahlatıcı aroması canlandırıcıdır ve çalışırken veya ders çalışırken ortamda etki göstermesi için idealdir. Yemek pişirmede nane sıklıkla salatalarda, içeceklerde ve tatlılarda kullanılır.

   

  Kullanımlar

  ·         Pozitif ve ferah bir ortam için nane yağı kullanılabilir.
  ·         Ferah bir nefes için dişlerinizi fırçalamadan önce diş fırçasına damlatabilirsiniz.
  ·         Tat vermek ve sindirimi desteklemek için herhangi bir tatlıya, içeceğe, salataya veya ana yemeğe bir veya iki damla ekleyin.
  ·         Mide rahatsızlığınız için ara sıra suya bir veya iki damla Nane yağı ekleyerek içebilirsiniz.
  ·         Suyunuza birkaç damla nane yağı ekleyin. Kronik yorgunluk sendromu olanlar için, nane yağı odaklanmayı ve konsantrasyonu artırabilir. Vücut üzerinde üzerinde güçlendirici (tonik) etkisi vardır.
  ·         Nane yağı birçok kaliteli saç bakımı ürününde kullanılır, çünkü hasar görmüş saçları doğal olarak tedavi eder ve besler. Mevcut şampuanınıza biraz nane yağı ekleyebilirsiniz.
   
  Kullanım talimatları

  Difüzyon: Seçtiğiniz difüzörde veya buhurdanlıkta 2 veya 3 damla kullanın. 
  Dahili: 100 ml su veya gıda olarak kullanabileceğiniz bir taşıyıcı yağda iki damla nane yağını seyrelterek kullanabilirsiniz.
  Topikal kullanım: Herhangi bir cilt hassasiyetini en aza indirmek için Hindistan Cevizi Yağı, Tatlı Badem Yağı, Sarı Kantaron Yağı gibi bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. 
  Aşağıdaki ek önlemlere bakın.

   

  Uyarılar
  Olası bir cilt hassasiyeti yaşamamak için, cildinize uygularken mutlaka bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya doktor bakımı altındaysanız, kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Gözler, iç kulaklar ve hassas bölgelerle temastan kaçının.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri