Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Üzgünüz - bu ürün artık mevcut değil!

  Natracare Organik İntim Mendili (12’li)

  Üretici firma: Natracare
  %100 organik pamuk sertifikalıdır. Alkol, SLS, paraben ve MIT’den arındırılmıştır. Klor ile beyazlatılmamıştır. Vegan sertifikalıdır. Ekolojik sertifikalıdır. Geri dönüşümlüdür. Doğa dostudur.
  Satıcı: VPYRetro
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  59,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Natracare Organik ve Doğal İntim Mendili, %100 organik pamuk sertifikalıdır. Natracare, alanında “en etik ürün” ödülünü de kazanmıştır.

  Natracare Organik ve Doğal İntim Mendili, papatya, Fransız gülü, aynısefa çiçeği organik esas yağları ile zenginleştirilir. Alkol, SLS ya da benzerleri, paraben ve MIT’den arındırılmıştır. Pamuklar klor yerine daha pahalı bir yöntem olan oksijenle beyazlatılır.

  Natracare, mendilinden kutusuna kadar ekolojiktir. Sürdürülebilir kaynaklıdır; doğada çözünebilir.

  Natracare hayvan dostlarını da unutmaz. Hayvanlar üzerinde asla test edilmez. Hayvansal hiçbir madde ya da hayvansal ürünle işlenmiş hiçbir ham madde içermez. Natracare mendiller veganlar ve vejetaryenler için uygundur. Dünyanın en önemli vegan kuruluşlarından biri olan Vegetarian Society onaylıdır. Natracare, sadece beyan yapmaz; vegan sertifikalıdır. Üstelik Natracare (Hayvanlara Etik Muamele İçin Mücadele Edenler) PETA destekçisidir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri