Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Nordics

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Nordics Doğal Çocuk Diş Macunu- Çiklet Aromalı 50 ml

  Nordics Doğal Çocuk Diş Macunu- Çiklet Aromalı 50 ml

  Vegan sertifikalıdır. Florür içermez. SLS İçermez. Paraben İçermez. Koruyucu İçermez. PEG içermez. Şeker içermez. Laboratuvarda test edilmiştir. 2 ve 6 yaş arasındaki çocukların günlük kullanım için uygundur.
  85,00 ₺
  Nordics Aktif Karbon ve Matchalı Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml resmi

  Nordics Aktif Karbon ve Matchalı Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml

  Su, Silika Hidrat, Sorbitol, Gliserin, Sodyum Lauril Sarkosinat, Yeşil Çay Yaprağı Ekstraktı, Tıbbi Nane Yağı, Ksantan Gam, Şeker Otu Yaprağı Ekstraktı, Aktif Karbon Tozu, Silika, Mentol, CI 77266. Vegan sertifikalı.
  85,00 ₺
  Nordics Florürsüz Dis Macunu Hindistan Cevizi ve Naneli 75 ml

  Nordics Florürsüz Diş Macunu Hindistan Cevizi ve Naneli 75 ml

  Nordics diş macunları her gün kullandıkları ürünlerin daha sağlıklı bileşenler içermesine özen gösteren ve sağlıklarına dikkat eden insanlar göz önüne alınarak üretilir. Nane ve hindistan cevizi aroması ve kremsi dokusuyla daha uzun süre diş fırçalama isteği uyandırır. Çürüklere karşı korur.
  85,00 ₺
  Nordics Doğal Çocuk Diş Macunu – Portakal ve Mandalina Aromalı (0-4 Yaş) resmi

  Nordics Doğal Çocuk Diş Macunu – Portakal ve Mandalina Aromalı (0-4 Yaş)

  İçindekiler: Sorbitol, Gliserin, Silika Hidrat, Su, Sodyum Lauril Sarkosinat, Papatya Ekstraktı, Aroma, Stevia Ekstaktı, Selüloz Gam, Kalsiyum Laktat. Nordics insanların yaptığı her seçimin ve eylemin yalnızca yaşam tarzımıza değil, aynı zamanda doğa ile etkileşime girme şeklimizde de önemli değişikliklere yol açabileceğine inanıyor. Bu doğrultuda da plastik kirliliğinin çevreye verdiği zararların sonuçlarına duyarlı hareket ederek çevre dostu ağız bakım seçenekleri sunmaktadır.
  85,00 ₺