Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Nustil Xylitol-Ksilitol 250gr

  Üretici firma: Nustil
  Huş ve kayın ağacı kabuğundan elde edilen ve doğal bir tatlandırıcı olan NUSTİL Şeker İlavesiz Ksilitol - Xylitol 250 g tatlı krizlerini en sağlıklı haliyle sonlandırıyor. Ksilitol, enerji içeren tatlandırıcılardandır. Bu sağlık dostu madde, hem diğer karbonhidratlardan %40 daha az kalori içerir, hem de şeker tüketiminin bedene verdiği zararları uzakta tutmanıza yardımcı olur.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  45,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Huş ve kayın ağacı kabuğundan elde edilen ve doğal bir tatlandırıcı olan NUSTİL Şeker İlavesiz Ksilitol - Xylitol 250 g tatlı krizlerini en sağlıklı haliyle sonlandırıyor. Ksilitol, enerji içeren tatlandırıcılardandır. Bu sağlık dostu madde, hem diğer karbonhidratlardan %40 daha az kalori içerir, hem de şeker tüketiminin bedene verdiği zararları uzakta tutmanıza yardımcı olur. (Sofra şekerinin glisemik indeksi ise 100’ken Ksilitol 7’dir.)

  NUSTİL Ksilitol yiyecek kullanımını içindir. 1 ölçü şeker yerine ölçü Ksilitol tatlandırıcı kullanılabilir, tariflerinizi ve öğünlerinizi en masum biçimde tatlandırabilirsiniz. Vegan ve vejetaryenler için uygundur. * Aşırı tüketimi laksatif etkiye neden olabilir.

  İçindekiler: %100 Ksilitol (E967)

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri