Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Okaliptüs Yağı 10ml

  Üretici firma: Onka Farma
  Yüzeyleri ve havayı temizlemek için kullanılan Okaliptüs Uçucu Yağı, rahatlama ve temiz nefes alma hissini geliştirmeye yardımcı olabilir ve Onka Farma Enerji, Koruma ve Temizlik koleksiyonlarının bir parçasıdır. Okaliptüs yağının ana kimyasal bileşenleri okaliptol ve alfa-terpineoldür, bu da onu temiz nefes alma ve yatıştırıcı bir masaj deneyimi yaratmak için ideal bir yağ haline getirir. Okaliptüs yağı, cildi, yüzeyleri ve havayı temizlemek için faydalı olabilecek arındırıcı özelliklere sahiptir. Çalışmalar, Okaliptüs yağının gerginliği azaltmada etkili olduğunu göstermiştir. Okaliptüs yağı nefesi tazelemek ve ağız sağlığını geliştirmek için ağız durulamalarında kullanılabilir.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  59,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Yüzeyleri ve havayı temizlemek için kullanılan Okaliptüs Uçucu Yağı, rahatlama ve temiz nefes alma hissini geliştirmeye yardımcı olabilir ve Onka Farma Enerji, Koruma ve Temizlik koleksiyonlarının bir parçasıdır.  Okaliptüs yağının ana kimyasal bileşenleri okaliptol ve alfa-terpineoldür, bu da onu temiz nefes alma ve yatıştırıcı bir masaj deneyimi yaratmak için ideal bir yağ haline getirir. Okaliptüs yağı, cildi, yüzeyleri ve havayı temizlemek için faydalı olabilecek arındırıcı özelliklere sahiptir. Çalışmalar, Okaliptüs yağının gerginliği azaltmada etkili olduğunu göstermiştir. Okaliptüs yağı nefesi tazelemek ve ağız sağlığını geliştirmek için ağız durulamalarında kullanılabilir.

   

  Kullanımlar

  ·         Enerjik ve ferah bir ortam için okaliptüs yağı kullanılabilir.
  ·         Canlılığı ve ferahlığı hissetmek ve desteklemek için derin nefes alın.
  ·         Nemlendirici kremlere bir damla Okaliptüs yağı ekleyin ve canlandırıcı faydalar için cilde uygulayın.
  ·         Okaliptüs yağı boğaz ağrısı, öksürük, mevsimsel alerjiler ve baş ağrıları için en iyi esansiyel yağlardan biridir.
  ·         Okaliptüs yağını su dolu sprey şişesinde Limon ve Nane yağıyla karıştırarak mutfağınızda veya banyonuzdaki yüzeyleri silmek için kullanın.

   
  Kullanım talimatları

  Difüzyon: Seçtiğiniz difüzörde veya buhurdanlıkta 2 veya 3 damla kullanın. 
  Topikal kullanım: Herhangi bir cilt hassasiyetini en aza indirmek için Hindistan Cevizi Yağı, Tatlı Badem Yağı, Sarı Kantaron Yağı gibi bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. 
  Aşağıdaki ek önlemlere bakın.

   

  Uyarılar
  Olası bir cilt hassasiyeti yaşamamak için, cildinize uygularken mutlaka bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya doktor bakımı altındaysanız, kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Gözler, iç kulaklar ve hassas bölgelerle temastan kaçının.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri