Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Onka Farma Portakal Yağı 10ml

  Üretici firma: Onka Farma
  Yüksek monoterpen içeriğine sahip portakal yağı, sağlıklı bağışıklık sistemi işlevini desteklemek için ideal hale getiren uyarıcı ve arındırıcı özelliklere sahiptir. Doğal bir temizleyici olarak yüzeylerde kullanılabilir. Portakal yağı difüzer kullanımında havayı temizlerken zihne ve vücuda enerji verir ve canlandırır. Portakal yağını her türlü uçucu yağ karışımında, içecek veya yemeklerinizde taze, tatlı, ferahlatıcı bir aroma ile zenginleştirmenize yardımcı olur. Portakal yağı, özellikle kuru veya yağlı ciltlere sahip olanlarda canlandırıcı bir etkiye sahiptir.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  59,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Portakal Uçucu Yağı, canlandırıcı ve enerji veren aroması ile akdeniz havasını evinizde hissedebilirsiniz. Portakal Yağı, Onka Farma Enerji, Temizik ve Mood koleksiyonlarının bir parçasıdır. Yüksek monoterpen içeriğine sahip portakal yağı, sağlıklı bağışıklık sistemi işlevini desteklemek için ideal hale getiren uyarıcı ve arındırıcı özelliklere sahiptir. Doğal bir temizleyici olarak yüzeylerde kullanılabilir. Portakal yağı difüzer kullanımında havayı temizlerken zihne ve vücuda enerji verir ve canlandırır. Portakal yağını her türlü uçucu yağ karışımında, içecek veya yemeklerinizde  taze, tatlı, ferahlatıcı bir aroma ile zenginleştirmenize yardımcı olur. Portakal yağı, özellikle kuru veya yağlı ciltlere sahip olanlarda canlandırıcı bir etkiye sahiptir.

   

  Kullanımlar

  ·         Yüzeyleri temizlemek ve dezenfekte etmek için su ile seyrelterek sprey yardımıyla kullanılabilir.
  ·         Ruh halininizi ve enerji seviyelerinizi yükseltmek ve havayı tazelemek için oda kokusu olarak kullanılabilir.
  ·         İçimi daha hoş hale getirmek ve genel sağlığı geliştirmek için her gün suyunuza bir Portakal yağı damlası ekleyin.*
  ·         Enerji verici bir destek için, eşit miktarda Nane Yağı ve Greyfurt Yağı ile birlikte avucunuzun içine 1-2 damla damlatın. Avuç içlerini birbirine sürün ve avuç içlerinden derin nefes alın, ardından boynun arkasına sürün
   
  Kullanım talimatları

  Difüzyon: Seçtiğiniz difüzörde veya buhurdanlıkta 2 veya 3 damla kullanın. 
  Dahili: Bir damla portakal yağını 200 ml suda seyrelterek tüketebilirsiniz.
  Topikal kullanım: Herhangi bir cilt hassasiyetini en aza indirmek için Hindistan Cevizi Yağı, Tatlı Badem Yağı, Sarı Kantaron Yağı gibi bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. 
  Aşağıdaki ek önlemlere bakın.

   

  Uyarılar
  Olası bir cilt hassasiyeti yaşamamak için, cildinize uygularken mutlaka bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya doktor bakımı altındaysanız, kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Gözler, iç kulaklar ve hassas bölgelerle temastan kaçının.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri