Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Üzgünüz - bu ürün artık mevcut değil!

  Relax Uçucu Yağ Karışımı 10ml

  Üretici firma: Onka Farma
  Şehir yaşamının getirdiği en önemli olumsuz sonuçlarından biri de stres… Yaşam kalitemizi düşüren, iş ve özel hayatınızı olumsuz etkileyen stresle başa çıkmak için en etkili yöntemlerden biri ise aromaterapi. Bu amaçla formülize edilmiş Onka Farma Arınma Uçucu Yağ Karışımı ile odağınızı arttırabilir, stres seviyenizi düşürebilir ve modunuzu yukarıya çekebilirsiniz. Çiçeksi ve hoş kokusuyla hislerinizi harekete geçirecek Onka Farma Arınma Uçucu Yağ Karışımını dilerseniz banyo suyunuzda, dilerseniz de difüzör ya da buhurdanlık yardımıyla bulunduğunuz ortamda kullanabilirsiniz
  Satıcı: VPYRetro
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  119,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Şehir yaşamının getirdiği en önemli olumsuz sonuçlarından biri de stres… Yaşam kalitemizi düşüren, iş ve özel hayatınızı olumsuz etkileyen stresle başa çıkmak için en etkili yöntemlerden biri ise aromaterapi. Bu amaçla formülize edilmiş Onka Farma Arınma Uçucu Yağ Karışımı ile odağınızı arttırabilir, stres seviyenizi düşürebilir ve modunuzu yukarıya çekebilirsiniz. Çiçeksi ve hoş kokusuyla hislerinizi harekete geçirecek Onka Farma Arınma Uçucu Yağ Karışımını dilerseniz banyo suyunuzda, dilerseniz de difüzör ya da buhurdanlık yardımıyla bulunduğunuz ortamda kullanabilirsiniz. Gün başlangıcında odaklanmanızı arttırmak için kullanabilir ya da gün sonunda mental yorgunluğunuzu azaltabilirsiniz. Rahatlatıcı etkisini daha uzun süre kullanmak içinse çeşitli nevresim ya da çamaşırlarınızı dolaba kaldırmadan önce karışım yağa su ekleyerek püskürterek kullanabilirsiniz. İçeriğindeki yağlar sayesinde hoş bir koku sağlamanın dışında kıyafetlerin bulunduğu ortamdaki patojen yükününün azalmasına da yardımcı olabilir. Onka Farma Arınma Uçucu Yağ Karışımı ile rahatlayın, odaklanın ve çiçek bahçelerini yaşam alanınıza getirin!

   

  Kullanımlar

  ·         Buhurdanlık ya da difüzör kullanımı için ürünün aldığı her 150mL su için 5 damla Onka Farma Relax Uçucu Yağ Karışımını damlatarak kullanabilirsiniz. Koku yoğunluğundan kaçınmak için ortamın havalandırmasının iyi olduğundan emin olun.
  ·         Birkaç damla Onka Farma Relax Uçucu Yağ Karışımını favori taşıyıcı yağınızla seyreltip ağrılı kas ve kemiklerin üzerine, hasarlı cilt üzerine ya da alnınıza masaj yaparak uygulayabilirsiniz. (Uçucu yağ seyreltme tablosuna gitmek için tıklayınız.) 
  ·         Banyo suyunuza birkaç damla Onka Farma Relax Uçucu Yağ Karışımını ekleyerek banyo deneyiminizi yoğunlaştırabilirsiniz. 
   
   
  Kullanım talimatları

  Difüzyon: Seçtiğiniz difüzörde veya buhurdanlıkta 2 veya 3 damla kullanın. 
  Topikal kullanım: Herhangi bir cilt hassasiyetini en aza indirmek için Hindistan Cevizi Yağı, Tatlı Badem Yağı, Sarı Kantaron Yağı gibi bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. 
  Aşağıdaki ek önlemlere bakın.

   

  Uyarılar
  Olası bir cilt hassasiyeti yaşamamak için, cildinize uygularken mutlaka bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya doktor bakımı altındaysanız, kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Gözler, iç kulaklar ve hassas bölgelerle temastan kaçının.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Nilky Çikolatalı Fındık Sütü 180ml

  Nilky Çikolatalı Fındık Sütü 180ml

  Çocuklarınıza hem lezzetli hem de sürdürülebilir bir içecek sunmak istiyorsanız hemen Nilky Fındıklı Çikolatalı Süt’ü deneyin, geleceğinize neşe katın!
  14,90 ₺
  Fomilk Hindistan Cevizi Sütü 200ml resmi

  Fomilk Hindistan Cevizi Sütü 200ml

  Yapay içeriği olmayan, güvenle kahvenize, granolalarınıza katabileceğiniz, yemek, sos ve keklerde kullanabileceğiniz, yerli üretim bitkisel süt. Hindistan Cevizinin damakta bıraktığı tadı sevenler için harika bir seçim.
  18,90 ₺
  Ürün etiketleri