Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Sarı Kantaron Yağı 50ml

  Üretici firma: Onka Farma
  Eski çağlarda mistik ve sihirli güçlere sahip olduğuna inanılan sarı kantaron bitkisine doğaüstü anlamına gelen hypericum adı verilmiştir. Yaprağı ışığa tutulduğunda birçok yağ damlacığı görülmesi nedeniyle binbirdelik otu da denen sarı kantaron bitkisinin yara otu, mayasıl otu, kanotu, kuzukıran otu gibi çeşitli isimleri bulunmaktadır. Eski çağlarda tedavi amaçlı kullanılan sarı kantaron bitkisinin kendisi dışında yağınında birçok faydası vardır. Ciltteki yaralara ve yanıklara, bağışıklık sistemine, ağrılara iyi gelebilir ve sakinleştirici etkisi bulunabilir.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  49,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Eski çağlarda mistik ve sihirli güçlere sahip olduğuna inanılan sarı kantaron bitkisine doğaüstü anlamına gelen hypericum adı verilmiştir. Yaprağı ışığa tutulduğunda birçok yağ damlacığı görülmesi nedeniyle binbirdelik otu da denen sarı kantaron bitkisinin yara otu, mayasıl otu, kanotu, kuzukıran otu gibi çeşitli isimleri bulunmaktadır. Eski çağlarda tedavi amaçlı kullanılan sarı kantaron bitkisinin kendisi dışında yağınında birçok faydası vardır. Ciltteki yaralara ve yanıklara, bağışıklık sistemine, ağrılara iyi gelebilir ve sakinleştirici etkisi bulunabilir. Sarı Kantaron Yağı, Onka Farma Destek ve Cilt Bakımı koleksiyonlarının bir parçasıdır. 

   

  Kullanımlar

  ·         Cildinizde oluşan yaralara, yanıklara sürerek daha hızlı iyileşmesine katkıda bulunabilirsiniz.
  ·         Cildinize uygulayarak kırışıkları azaltabilir, daha canlı bir görünüme sahip olabilirsiniz.
  ·         Ağrı olan bölgeye sarı kantaron yağı uygulamanız ağrıların hafiflemesine veya kaybolmasına yardımcı olabilir.
  ·         Saçlarınıza kantaron yağı ile bakım yaparak daha sağlıklı ve ışıltılı saçlar elde edebilirsiniz.
  ·         Günde 1 tatlı kaşığı içerek bağışıklığınızı güçlendirebilir, mide ağrısı gibi sorunlarınız varsa iyileşmesine yardım edebilir.

   
  Kullanım talimatları


  Dahili: Günde bir çay kaşığı sarı kantaron yağı tüketmek sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olabilir.
  Topikal kullanım: Cilt üzerine  9-10 damla sarı kantaron yağı damlatarak masaj yapabilirsiniz. Herhangi bir cilt hassasiyetini en aza indirmek için Hindistan Cevizi Yağı, Tatlı Badem Yağı, Sarı Kantaron Yağı gibi bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. 
  Aşağıdaki ek önlemlere bakın.

   

  Uyarılar
  Olası bir cilt hassasiyeti yaşamamak için, cildinize uygularken mutlaka bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya doktor bakımı altındaysanız, kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Gözler, iç kulaklar ve hassas bölgelerle temastan kaçının.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri