Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Smool Tapyoka Nişastası 750g

  Üretici firma: Smool
  Tapyoka nişastası, aynı zamanda tapyoka unu olarak da bilinir, nişasta içeren beyaz, ince bir tozdur. Tapyoka nişastası, benzersiz özellikleri nedeniyle hem mutfakta hem de endüstride popüler bir bileşen olarak kullanılır. Tapyoka nişastası temel olarak karbonhidratlardan oluşur ve çok az miktarda protein, yağ veya lif içerir. Yüksek enerji kaynağı olarak kabul edilir ve glütensiz olduğu için glüten hassasiyeti veya çölyak hastalığı olanlar için uygun bir seçenektir.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  Eski fiyat: 139,90 ₺
  124,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  TAPYOKA NİŞASTASI (750 GR) , VEGAN, GLÜTENSİZ, KATKISIZ, DOĞAL

  Tapyoka nişastası, aynı zamanda tapyoka unu olarak da bilinir, nişasta içeren beyaz, ince bir tozdur. Tapyoka nişastası, benzersiz özellikleri nedeniyle hem mutfakta hem de endüstride popüler bir bileşen olarak kullanılır.

  Tapyoka nişastası temel olarak karbonhidratlardan oluşur ve çok az miktarda protein, yağ veya lif içerir. Yüksek enerji kaynağı olarak kabul edilir ve glütensiz olduğu için glüten hassasiyeti veya çölyak hastalığı olanlar için uygun bir seçenektir.

  Kullanım Alanları :

  *Tapyoka nişastası, çorbalar, soslar gibi çeşitli tariflerde kalınlaştırıcı olarak sıkça kullanılır. Diğer nişastalara göre daha iyi kalınlaştırma özelliğine sahiptir.

  *Glütensiz fırıncılıkta, tapyoka nişastası ekmeğin, kekin, kurabiye ve hamur işlerinin dokusunu ve nem tutma özelliğini artırmak için sıkça kullanılır.

  * Tapyoka incileri veya küçük tapyoka nişastası granülleri, pudingler ve tatlı tatlılar yapmak için kullanılır.

  *Tapyoka nişastası, kızartılmış yiyecekler için gevrek kaplamalar oluşturmak için kullanılır.

  Ayrıca Tapyoka nişastası, tekstil, kağıt ve ilaç endüstrileri gibi çeşitli gıda dışı sektörlerde bağlayıcı veya kalınlaştırıcı madde olarak da kullanılır.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Veggy Bitki Bazlı Burger 200 g (100 g x 2)

  Veggy Bitki Bazlı Burger 200 g (100 g x 2)

  Bitkisel burgerin yeni hali Veggy'den!
  146,90 ₺ 124,86 ₺
  Veggy - Tütsü Aromalı Tofu 300gr resmi

  Veggy - Tütsü Aromalı Tofu 300gr

  Yerli soya tohumlarından üretilen soya fasulyesinin sütünün kesilmesiyle elde edilir. Kızartılarak yada çiğ olarak tüketilebildiği gibi salata, makarna, menemen gibi farklı tariflerde de kullanılabilir. Soğuk ya da sıcak olarak tüketilebilir, rendelenebilir ya da ince dilimler halinde sunulabilir
  169,90 ₺ 144,42 ₺
  Everfresh Tempeh 300g resmi

  Everfresh Tempeh 300g

  Everfresh’ten yepyeni bir vegan lezzet; Tempeh. Et yerine kullanılabilen fermente bir soya ürünü olan tempeh, şimdi sizlerin deneyimine sunuluyor.
  104,90 ₺
  Veggy Bitki Bazlı Nugget 220g (22 g x 10 adet)

  Veggy Bitki Bazlı Nugget 220g (22 g x 10 adet)

  Bitkisel Nugget'ın yeni hali Veggy'den!
  192,90 ₺ 163,96 ₺
  Ürün etiketleri