Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Sugarbear Vitamin 60 Kapsül

  Üretici firma: Sugarbear
  BİOTİN, VİTAMİN C, FOLİK ASİT İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA. Dünyanın ilk çiğnenebilir vegan vitaminidir.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Bu ürün ne yazık ki stoklarımızda kalmamıştır.
  449,00 ₺
  kargo hariç

  BİOTİN, VİTAMİN C, FOLİK ASİT İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA

  Dünyanın ilk çiğnenebilir vegan vitaminidir.

  2016 yılından bu yana Amazon.com'da en çok satan vitamindir. #1 BestsellingBiotin Vitamini saçın kalitesini arttırmaya, daha uzun ve daha kalın saçlar elde etmeye yardımcı olur. Vitamin E ve Vitamin C saçın elastikiyetini arttırır ve saçları güçlendirmeyi hedefler. Biotin, Vitamin B6 ve Vitamin B5 saç dökülmelerini azaltmaya, kırılmaları önlemeye ve saçların yenilenmesine yardımcı olur.Hormon içermediği için vücudun diğer bölgelerinde tüylerin uzamasına veya kalınlaşmasına sebep olmaz.

  Buğday, Gluten, Soya, Süt Ürünleri, Sığır Eti, Domuz Eti, Yumurta, Balık ve Yer Fıstığı İÇERMEZ.

  *Günde 2 adet alınması önerilir.

  Vitaminlerin  3 ay düzenli kullanılması,  en iyi sonuç için ise en az 6 ay alınması tavsiye edilmektedir.

  İÇERİKLER: VİTAMİN A: Kanda oksijen dolaşımını arttırmaya yardımcı olarak cilt ve saç derisi sağlığına katkıda bulunur. Daha güçlü sağlar elde edilmesini sağlar.

  VİTAMİN C: Vücutta güçlü saç uzaması için hayati rolü olan kolajen üretimini destekler. Saç derisini serbest radikal hasarına karşı korur.

  VİTAMİN D2: Bitkisel kaynaklı ergocalciferol kullanılmıştır. Normal kemik gelişimi ve diş sağlığı için gerekli vitamindir. Sağlıklı bir kas sistemi için yeterli miktarda alımı önemlidir.

  VİTAMİN E: Saç yapısını iyileştirmeye ve saç derisini hasara karşı korumaya yardımcı önemli bir vitamindir. Vitamin C ile beraber alındığında saçları güçlendirir ve elastikiyetini arttırır.

  VİTAMİN B6: Vücudun yeni hücre oluşturmasına ve saç derisine oksijen aktarımı sağlanmasına yardımcı olarak saç foliküllerinin daha sağlıklı saçlar üretmesini sağlar.

  FOLİK ASİT: DNA onarımı için çok önemli bir vitamindir. Hücre bölünmesini destekleyerek saç foliküllerinin daha sağlıklı saçlar üretmesini sağlar. Saç dökülmelerini ve incelmelerini önlemede önemli rol alır.

  VİTAMİN B12: Vücudun enerji ve kırmızı kan hücre üretim sürecini destekleyerek sağlıklı saç büyümesini sağlayan çok önemli bir vitamindir. Daha uzun saçlar elde edilmesine yardımcı olur.

  BİOTİN: Sağlıklı saç büyümesini destekleyen en önemli vitaminlerden biridir. Vücutta yağ asidi üreterek saç derisi sağlığını destekler. Saç kayıplarıyla savaşmaya ve saçları güçlendirmeye yardımcı olur.

  VİTAMİN B5: Saçın doğal keratinini destekleyerek saç büyümesini harekete geçirir. Aşırı dökülme veya kırılmadan dolayı kaybedilen saçların yenilenmesini ve saçın istikrarlı bir şekilde uzamasını sağlar.

  İYOT: Saç, cilt ve tırnak sağlığını destekleyen çok önemli bir bileşendir. Saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olur, kırılmaları engeller. Zayıf tırnakları güçlendirir. Cilt üzerinde onarıcı etkiye sahiptir.

  ÇİNKO: Sağlıklı bir metabolizma ve bağışıklık sistemi için önemli bir besindir. Hamilelik bebeklik ve ergenlik döneminde normal büyümeyi ve gelişmeyi destekler.

  KOLİN: Normal vücut fonksiyonları ve sağlık için önemli bir öğedir.

  INOSTOL: Zihin de dahil olmak üzere vücuttan gelen emirlerin devamlılığını sağlamakta önemli rol oynar.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *