Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Sunny Fruit

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Sunny Fruit Organik Kuru İncir 250g

  Sunny Fruit Organik Kuru İncir 250g

  Sunny Fruit kuru incir size ihtiyacınız olan enerjiyi en doğal hali ile sunar, tatlı ihtiyacınızı azaltır ve gerçek bir lif kaynağıdır. İçerisinde ilave şeker, koruyucu katkı maddesi bulunmayan ürünlerimiz mevsiminde toplanmış ve en ideal sürede güneşte kurutulmuştur.
  29,00 ₺
  Sunny Fruit Organik Kuru Kayısı 250g

  Sunny Fruit Organik Kuru Kayısı 250g

  Organik Kuru Kayısılarımız lif, antioksidanlar ve potasyum bakımından zengindir. Yumuşaklığı ve lezzeti sayesinde ister peynir tabaklarınızda ister sağlıklı öğünlerinizde hazırladığınız smoothielerinizde, granola ve vegan yoğurt karışımlarınızda kullanabilirsiniz veya yemeye hazır kayısıları paketten çıkardığınız anda tüketebilir ve pratik lezzetlerin keyfini çıkarabilirsiniz.
  29,00 ₺
  Sunny Fruit Organik Kuru Vişne 250g

  Sunny Fruit Organik Kuru Vişne 100g

  Fark edilen yoğun ve lezzetli tadı ile Sunny Fruit Organik Vişne sizin de vazgeçilmez atıştırmalığınız olacak ! İdeal tatlılık oranını korumak için titizlikle kurutulan ürünlerimiz gerçek bir antioksidandır. Keyifli bir atıştırmalık seçeneği sunan vişnelerimizi çerez karışımlarınızın içinde ve tatlılarınızda keyifle kullanabilirsiniz
  29,00 ₺
  Sunny Fruit Organik Kuru Dut 250g

  Sunny Fruit Organik Kuru Dut 150g

  Organik Dutlarımız ideal tatlılık oranını yakalamak adına titizlikle güneşte kurutulur ve lif, antioksidanlar ve magnezyum bakımından zengindir. İçerisinde ilave şeker, şurup veya kükürt bulunmayan ürünlerimiz ile farkı tadacaksınız!
  29,00 ₺
  Sunny Fruit Organik Kuru Çilek 100g

  Sunny Fruit Organik Kuru Çilek 100g

  Yumuşak dokusu ve ideal şeker oranı ile Sunny Fruit Organik Çilek en tercih edilen atıştırmalığınız haline gelecek ! Yoğun sabahların kurtarıcısı, iş temposu içindeki besleyici atıştırmalığınız ya da çocuğunuzun beslenme çantasındaki en tatlı lezzet olacak çileklerimizden vazgeçemeyeceksiniz!
  40,00 ₺