Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  The Elite Home Leke Çıkarıcı/Çamaşır Suyu Tozu 1000gr

  Üretici firma: The Elite Home
  Doğal ve Vegan Sertifikalıdır. Meyve, mürekkep, kan, çimen, şarap, çikolata gibi oksitlenebilen tüm zorlu lekeleri çıkarmak için, ayrıca sararmış veya grileşmiş çamaşırların ağartılmasında kullanılır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  37,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Doğal ve Vegan Sertifikalıdır. Meyve, mürekkep, kan, çimen, şarap, çikolata gibi oksitlenebilen tüm zorlu lekeleri çıkarmak için, ayrıca sararmış veya grileşmiş çamaşırların ağartılmasında kullanılır.

  Sıcak su ile aktive olur, 50° C den itibaren aktivedir. Eğer Beyazlatıcı uzun zaman etki ettirilebilirse (mesela tüm gece ıslatılırsa) o zaman 30 ° C den itibaren etkili olacaktır.

  Zararlı gaz üretmez.

  Mineral ve bitkisel bazlı hammaddelerle formüle edilmiştir.

  Hızla doğada çözünebilir. Hiçbir enzim, boya veya koruyucu madde ve klor içermez.

  Parlak beyaz çamaşırları makinede ön yıkamalı temizlemede: Ön yıkama gözüne 4 yemek kaşığı ekleyebilirsiniz. Perde yıkıyorsanız, deterjan gözüne deterjan koymadan 6 yemek kaşığı toz koyabilirsiniz. Sıcak su ile ıslatarak leke çıkarmada: İnatçı lekelere sahip çamaşırlarınız için, 2 litre sıcak suya 2 yemek kaşığı toz koyup ön ıslatıcı su elde edebilir ve kirli çamaşırları gece boyu bu suda bekletebilirsiniz. Çamaşırların suyun üstüne çıkmaması için üzerlerine bir ağırlık koyabilirsiniz.

  Çay-kahve bardağı leke giderici olarak: Bir yemek kaşığı tozu sıcak suya koyup bardaklarınızı bu çözeltide bekletebilirsiniz. Bulaşık makinesinde çay-kahve bardağı lekelerini açmak için: Bulaşık deterjanınıza 2 yemek kaşığı ekleyebilirsiniz.

  Tahliye borusu / giderlerin düzenli temizliğinde: Giderlerinizin tıkanmaması için, düzenli aralıklarla 1 yemek kaşığı tozu deliğe döküp, üstüne 1 lt. kaynar su dökerek temizlik sağlayabilirsiniz.

  Çamaşır makinesinin veya bulaşık makinesinin kokularını gidermek için: Deterjan gözüne 4 yemek kaşığı koyabilir ve makineniz boşken ve normal deterjansız halde en yüksek sıcaklıkta çalıştırabilirsiniz.

  İnatçı lekeli sentetik mobilyalar için: Çocuğunuzun masasında çıkmayan boya kalemi izleri varsa, üründen toz halinde masaya serpip sıcak nemli bezle silebilirsiniz. İpek, yün gibi hassas tekstil için uygun değildir. Oksijenle aktive edilmiş ağartıcı etkisi olduğu için, renkli çamaşırlarda kullanmadan önce çamaşırın görünmeyen bir yerinde deneyiniz.

  Ürün bileşimi: Sodium percarbonate > % 30
,(Soda) sodium carbonate % 15–30
,<% 5 Lauryl Glucoside ( şeker tensidi)

  Evsel atık su olan gri su sistemini kirletmez, toksik değildir, doğada biyo-çözülebilir. Hayvansal hammadde yoktur, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. İÇERMEZ: sentetik esans, parfüm, fosfat, paraben, triklosan, sert asit, petro-kimyasal, SLS/SLES, EDTA, MEA, DEA, TEA, hayvansal gliserin, tallowate, palm yağı.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Nilky Badem Sütü 1 LT

  Nilky Badem Sütü 1 lt

  Dövülmüş ve kavrulmuş bademden elde edilen bir bitkisel süt ürünüdür. Laktozsuz ve Glutensizdir!
  21,60 ₺
  Klar Elde Bulaşık Yıkama Sıvısı - Kokusuz - 1 lt

  Klar Elde Bulaşık Yıkama Sıvısı - Kokusuz - 1 lt

  El ile yıkamada 2-3 damla ıslak sünger üzerine damlatınız. Vegandır. (Hayvansal hammade içermez)
  60,00 ₺
  Aroha Çikolatalı Sürülebilir Fındık Kreması-Stevia ile tatlandırılmış-180g

  Aroha Çikolatalı Sürülebilir Fındık Kreması-Stevia ile tatlandırılmış-180g

  Stevia ile tatlandırılmış, %60 fındık içeren sürülebilir çikolata.
  42,00 ₺
  Şeker Hanım Kahvaltılık Salça Acuka 290 g. resmi

  Şeker Hanım Kahvaltılık Salça Acuka 290 g.

  Domates ve biber salçası, susam, ceviz, kimyon, kekik, sarımsak, tuz, bitkisel yağ içerir.
  31,00 ₺