Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  The Elite Home Tuvalet Temizleyici 1kg

  Üretici firma: The Elite Home
  Organik ve Vegan Sertifikalıdır. The Elite Home Organik Sertifikalı Tuvalet Temizleyicisi tuvaletlerde oluşan sert su mineral ve kireç kalıntıları için özel geliştirilmiştir. Bitkisel bazlı yüzey aktif maddeler ve organik asitler inatçı lekeleri çıkararak mükemmel temizlik performansı sağlar.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  69,00 ₺
  kargo hariç
  i h
  Organik ve Vegan Sertifikalıdır. The Elite Home Organik Sertifikalı Tuvalet Temizleyicisi tuvaletlerde oluşan sert su mineral ve kireç kalıntıları için özel geliştirilmiştir.
   
  Bitkisel bazlı yüzey aktif maddeler ve organik asitler inatçı lekeleri çıkararak mükemmel temizlik performansı sağlar.
   
  Kıvamlı yapısı yüzeylere tutunup daha etkili bir temizlik sağlar. Fosfat,Hidroklorik asit ve Klor içermez doğada kolaylıkla parçalanabilir. Kokusuzdur, kullanım sırasında rahatsızlık verecek ve solunum sistemini etkileyecek dumanlar oluşturmaz.
   
  Kullanım talimatı: Ürünü klozetin çeperi içine dairesel bir hareketle eşit şekilde uygulayın. İnatçı kir ve idrar birikintileri olması durumunda daha uzun bekletebilirsiniz.  Tuvaletlerdeki sarı lekelerde The Elite Home Ovma kremi ile öncesinde  fırçalama yapabilirsiniz.

  Ürün Bileşim: 5-15% sitrik asit, 5%-15% laktik asit, 5-15% Noniyonik Aktif Madde , Sodyum Sitrat, Xantan Gum, Organik Aloe Vera Suyu.Toplam bileşenlerin %99’u doğal kökenlidir, %10’u organiktir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *