Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  The Lifeco

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  The Life Co Enginar & Devedikeni Ekstraktı 150 ml

  The Lifeco Enginar & Devedikeni Ekstraktı 150 ml

  Su 2.50 ml, gliserol E422 (kıvam artırıcı) 1.25 ml, enginar ektresi 620 mg, devedikeni ekstresi 310 mg, biberiye ekstresi 10 mg, potasyum sorbat E202 (Koruyucu) 0.00075 mg.
  127,00 ₺
  The Life Co Zerdeçal Sıvı Ekstraktı 150 ml

  The Lifeco Zerdeçal Sıvı Ekstraktı 150 ml

  Zerdeçal(Curcumin) zencefilgiller familyasına ait sarı çiçekli ve büyük yapraklı bir bitki türüdür. TheLifeCo Zerdeçal Ekstraktı, bağışıklık sistemini korumaya yardımcı bir sıvı takviye edici gıdadır.
  127,00 ₺
  The Lifeco At Kestanesi&Alıç Ekstraktı 150ml

  The Lifeco At Kestanesi&Alıç Ekstraktı 150ml

  At kestanesi özü, alıç ekstraktı ile zenginleştirilmiştir ve sıvı formda üretilmiştir. Sıvı formda olması, tüketim şekilleri bakımından kolaylık sağlar. Doğadan gelen zengin içeriğe sahiptir ve yetişkinler güvenle tüketilebilir. Düzenli kullanımda size daha zinde bir yaşam sunabilir. TheLifeCo at kestanesi ve alıç meyvesinin karışımından oluşan sıvı ekstraktını oluşturan bileşenler tamamen doğal ve yüzde 100 organiktir. Antioksidan özelliği sayesinde toksinlerin vücuttan atılmasına destek olur. Kalp ve damar sağlığı ile bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde de etkilidir
  110,00 ₺
  The Lifeco Hayıt & Civanperçemi Sıvı Ekstraktı 150 ml

  The Lifeco Hayıt & Civanperçemi Sıvı Ekstraktı 150 ml

  TheLifeCo Hayıt & Civanperçemi Sıvı Ekstraktı, iki güçlü bitkiyi bir araya getirmesi nedeniyle menapoz, adet düzensizlikleri gibi durumlarda doktorunuzun bilgisi dahilinde kullanılabilecek ideal bir takviyedir. Benzer olumlu etkileri bulunan civanperçemi ve hayıt otu ekstraktı TheLifeCo Hayıt & Civanperçemi Sıvı Ekstraktı’nı aç karnına günde bir defa ve bir yemek kaşığı olarak tüketebilirsiniz.
  127,00 ₺
  The LifeCo Karabaş Otu & Melisa Sıvı Ekstraktı 150 ml

  The Lifeco Karabaş Otu & Melisa Sıvı Ekstraktı 150 ml

  TheLifeCo Karabaş Otu&Melisa Ekstratı, A ve C vitamini yanında kalsiyum ve demir içerir. Uykusuzluk , Sinir, Endişe,Stres,Korku ve aşırı sinirli olma durumlarının iyileştirilmesine destektir. Yüzde 100 organik ve vegan olarak hazırlanan TheLifeCo Karabaş Otu & Melisa Sıvı Ekstraktı doğal içerikli bir takviye edici üründür.
  83,00 ₺
  The Lifeco Ferco +2 Değerlikli Demir Damlası 30 ml

  The Lifeco Ferco +2 Değerlikli Demir Damlası 30 ml

  Demir evrende en çok bulunan 6.elementtir. Demirin kimyasal sembolü Ferrum’un kısaltması olarak Demir evrende en çok bulunan 6.elementtir. Demirin kimyasal sembolü Ferrum’un kısaltması olarak Fe’dir. Demiri vücudumuz üretemez, fakat insanlar ve diğer birçok canlı için önemli bir mineraldir.
  78,00 ₺
  The Lifeco Organik Agave Şurubu 660 g.

  The Lifeco Organik Agave Şurubu 660 g

  Organik olarak yetiştirilen agave bitkisinden elde edilen sertifikalı organik agave şurubudur.
  174,00 ₺
  The Lifeco Mor Buğday Unu 500 gr

  The Lifeco Mor Buğday Unu 500 gr

  Mor buğday yani menekşe buğdayı dünyadaki en düşük glisemik indekse sahip buğdaydır. Geleneksel buğdaylara göre, 13 kat fazla antioksidan değerlere sahiptir. TheLifeCo Mor Buğday Unu iştah açıcı rengi ve yüksek lif içeriğiyle un kullanılan her alanda kullanılabilir.
  26,80 ₺
  The Lifeco Detoks Çorbası 21 g resmi

  The Lifeco Detoks Çorbası 21 g

  Detoks çorbası denince pek çok kişinin aklına tatsız tuzsuz, içmekten keyif alınmayan bir sebze suyu gelir. TheLifeCo’nun 16 yıllık detoks tecrübesiyle tasarlanan detoks çorbası karışımı işte tam da bu akla geleni yıkmak ve fark yaratmak için üretildi.
  17,00 ₺
  The Lifeco Dil Sıyırıcı (Dil Temizleyici) - Yeşil

  The Lifeco Dil Sıyırıcı (Dil Temizleyici) - Yeşil

  Dilin üzerindeki bakteriler, pek çok ağız ve diş eti hastalığına ve özellikle ağız kokusununa sebebiyet verebilmektedir. Dişlerimizi fırçalasak bile bu bakterileri tamamen yok edemiyor ve ağızda hoş olmayan kokuların oluşmasına yol açıyoruz. Ancak diş temizliğimiz ile birlikte dil sıyırıcıyı da kullanarak ağzımızda bütünlüklü bir temizlik yapabilir, ağız ve diş sağlığımıza iyi bakabiliriz.
  29,90 ₺