Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  The Lifeco Anti-Selülit Yagi 100 ml

  Üretici firma: The Lifeco
  Selülitin azalmasında bitki yağlarının özel karışımına başvurun! The LifeCo Anti-Selülit Yağı cildinizin pürüzsüzleşmesine yardım ederken, selülit sorununun kalıcı olarak çözümlenmesine destek olur. İçeriğinde yer alan Ozon yağı sayesinde emilim oranı, saf yağa göre %80 daha yüksek orandadır. Meksika kırmızıbiber ekstresinin yağ parçalayıcı özelliği sayesinde daha ince bir görünüme kavuşmanızı destekler. Üzüm çekirdeği yağının dolaşımı artırıcı ve sıkılaştırıcı etkisi bulunmaktadır. Ardıç yağı dolaşımınızı hızlandırırken, vücudunuzdaki ödemin çözülmesine yardımcı olur. Kayısı çekirdeği yağının anti-aging etkisi bulunmaktadır, ayrıca sürüldüğü bölgenin nemini artırır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  29,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Selülitin gerçeğine ve nelerin iyi gelebileceğine dair sayısız makale ve ürün bulabilirsiniz. Çünkü geçtiğimiz sene yapılan bir araştırma gösterdi ki dünya kadın nüfusunun yüzde 80’i selülit problemi yaşıyor. 

  Selülit genellikle uyluk, popo ve kalçalarda görülen çukurlu cilt görünümüdür. Erkekler de selülite sahip olabilir, ancak bu pek yaygın değildir çünkü bağ dokularının yapısı kadınlardan farklıdır.

  Selülit, cilt altındaki fasiyal bağlantılardan yağ ceplerinin şişmesi sonucu oluşur. Bu durum deride kaldırım taşı veya portakal kabuğu görünümüne yol açar.

  Bir dizi hormonal, genetik ve yaşam tarzı faktörü selülit gelişimine katkıda bulunur. Yaş aldıkça düşük östrojen ve kolajende azalma başlayınca selülit daha da belirgin hale gelir. Yağ, karbonhidrat ve tuz açısından zengin bir diyet aynı zamanda daha fazla selülit oluşumuna da yol açar.

  İçeriğindeki ozon yağı ile diğer selülit kremlerinden ayrışan ve bir adım öne çıkan TheLifeCo Anti-Selülit Yağı, cilt görünümünü düzgünleştirmeye yardımcı olan, çeşitli doğal özlerle dolu bir içeriğe sahiptir. Masaj yaparak uygulayacağınız anti-selülit yağı, kol ve bacak bölgesinde oluşan selülit görünümünün azaltılmasına gözle görülür şekilde yardımcı olur.

  İçindekiler: Zeytinyağı (Olivae oleum), Ozonlu zeytinyağı (Olivae oleum), Kırmızı biber (Ekstresi) (Capsium Annuum), Üzüm çekirdeği yağı (Oleum VitisVinifera L.), Ardıç yağı (Oleum Juniperus Communis), Kayısı çekirdeği yağı (Oleum Prunus armeniaca).

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Baboon Natural Mineral Güneş Kremi 50 ml resmi

  Baboon Natural Mineral Güneş Kremi 50 ml

  Baboon mineral filtreli güneş kremi UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma kalkanı oluşturarak cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur. İçeriğindeki Çinko Oksit sayesinde SPF 40+ değerinde koruma sağladığı laboratuvar analizleri ile raporlanmıştır.
  119,00 ₺ 109,00 ₺