Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  The Lifeco Hayıt & Civanperçemi Sıvı Ekstraktı 150 ml

  Üretici firma: The Lifeco
  TheLifeCo Hayıt & Civanperçemi Sıvı Ekstraktı, iki güçlü bitkiyi bir araya getirmesi nedeniyle menapoz, adet düzensizlikleri gibi durumlarda doktorunuzun bilgisi dahilinde kullanılabilecek ideal bir takviyedir. Benzer olumlu etkileri bulunan civanperçemi ve hayıt otu ekstraktı TheLifeCo Hayıt & Civanperçemi Sıvı Ekstraktı’nı aç karnına günde bir defa ve bir yemek kaşığı olarak tüketebilirsiniz.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  127,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  TheLifeCo Hayıt & Civanperçemi Sıvı Ekstraktı, iki güçlü bitkiyi bir araya getirmesi nedeniyle menapoz, adet düzensizlikleri gibi durumlarda doktorunuzun bilgisi dahilinde kullanılabilecek ideal bir takviyedir.
  Benzer olumlu etkileri bulunan civanperçemi ve hayıt otu ekstraktı TheLifeCo Hayıt & Civanperçemi Sıvı Ekstraktı’nı aç karnına günde bir defa ve bir yemek kaşığı olarak tüketebilirsiniz.

  Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalamanız gerekir. Herhangi bir katkı maddesi içermeyen, yüzde 100 doğal bitki özlerinden üretilen TheLifeCo Hayıt Civanperçemi Sıvı Ekstraktı’nı düzenli olarak güvenle kullanabilirsiniz.
  Sıklıkla yol kenarlarında yetişen civanperçemi yüzyıllardır geleneksel tıpta kullanılan yararlı flavonoidlerle dolu bir bitkidir. Anglo-Saksonlar civanperçemini “gearwian” ve “gaeruwe” olarak adlandırırlar ki bu da “hazırlamak” veya “tedavi etmek” anlamına gelir.  

  Mine çiçeğigillerden özellikle anne sütünü artırıcı özellikleriyle bilinen hayıt bitkisi ise  kadın sağlığına sunduğu olumlu etkileri ile sağlık deposu özler içerir. 

  Bu iki özel bitkinin harmanından oluşan ekstrakt, güçlü bir etkiye sahiptir. Tam mevsiminde toplanan kaliteli bitkilerin özlerinin herhangi bir ısıl işlem uygulanmadan alınması sonucu elde edilir. İlkbahar mevsimi ve yaz aylarının başında en verimli dönemlerini yaşayan hayıt ve civanperçemi ekolojik denge açısından da önemli görevler üstlenir. Hem hayıt bitkisi hem de civanperçemi farmakoloji alanında birçok ilacın yapı taşını oluşturur.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri