Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  The Lifeco Organik Hindistan Cevizi Sütü 400ml

  Üretici firma: The Lifeco
  Hindistan cevizinden elde edilen The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Sütü, olgunlaşmış hindistan cevizinin etli kısmı ve üzerindeki jel yapısındaki sıvının beraber ezilip birbiriyle karıştırılması ile organik olarak üretilir. Bu karışım ya olduğu haliyle ya da içerisine su katılarak kullanılır. Yemeklere kıvam vermesinin yanı sıra hafif tatlı tadı ile de lezzetini artırır. Kolay sindirilen besleyici bir üründür. Bazı kişiler normal süte alternatif olarak kullanırken, bazıları ise tadından ve yararından dolayı tercih eder. Besin değeri oldukça yüksektir. Besleyici ve doyurucu olan hindistan cevizi sütünü istediğiniz şekilde tüketebilirsiniz.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  48,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  İçindekiler: Organik Hindistan Cevizi %50, Su ve kıvam arttırıcı Guar Gam.
  Kullanım Bilgisi: Kullanmadan önce kabı iyice çalkalayınız ve açıldıktan sonra 3 gün içerisinde tüketiniz.
  Muhafaza Koşulları: Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza ediniz.
  Menşei: Sri Lanka.

  *Organik olarak yetiştirilen hindistan cevizlerinden elde edilen sertifikalı Hindistan Cevizi sütüdür. Bu ürün Organik Tarım Esasları ve Uygulamasına ilişkin Yönetmeliğe uygun olarak üretilmiş ve TR-OT-011 yetki numaralı ORSER tarafından kontrol edilerek sertifikalandırılmıştır.
  Bu ürüne tropikal bölgelerin mutfaklarında sık rastlanır.
  Yemeklere kıvam vermesinin yanı sıra hafif tatlı tadı ile de lezzetini artırır.
  Kolay sindirilen besleyici bir üründür.
  Bazı kişiler normal süte alternatif olarak kullanırken, bazıları ise tadından ve yararından dolayı tercih eder.
  Besin değeri oldukça yüksektir. Besleyici ve doyurucu olan hindistan cevizi sütünü istediğiniz şekilde tüketebilirsiniz.
  Hindistan cevizinden elde edilen The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Sütü, olgunlaşmış hindistan cevizinin etli kısmı ve üzerindeki jel yapısındaki sıvının beraber ezilip birbiriyle karıştırılması ile organik olarak üretilir. Bu karışım ya olduğu haliyle ya da içerisine su katılarak kullanılır.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Gülümseten Dükkan Soya Fasulyesi

  Gülümseten Dükkan Soya Fasulyesi 500 g

  İçindekiler: Soya fasulyesi. Saklama Koşulları: Kuru ve güneş almayan yerde muhafaza ediniz. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. 500 gr. Gülümseten Dükkan soya fasulyesi, yüksek besin değerine sahip bir bakliyattır. Omega 3 yağları açısından zengindir ve beyin gelişimini destekler. B vitamini, demir ve çinko içeriği sayesinde anemiye karşı etkilidir.
  16,80 ₺
  Gülümseten Dükkan Balkabağı Tarhanası 350 g

  Gülümseten Dükkan Balkabağı Tarhanası 350 g

  Balkabağı tarhanası; yüksek lif oranı, A ve C vitamini içeriği sayesinde vücuda faydalı bir besindir. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, kemik gelişiminin desteklenmesi, metabolizma hızının arttırılması ve sindirim sisteminin doğru bir şekilde çalışması için balkabağı tarhanasına öğünlerde yer verilebilir. Balkabağının, Omega 3 içeriği sayesinde bilişsel sağlığa ve göz sağlığına faydalı olduğu bilinmektedir. Geleneksel yöntemlerle hazırlanan balkabağı tarhanası hem faydalı hem lezzetli olması nedeniyle gönül rahatlığıyla tüketilebilir.
  23,00 ₺
  Soya Kıyması Naturel 300g

  Soya Kıyması Naturel 300g

  Granül, açık renkte soya kıyması. Tarım Bakanlığı izinli hijyenik ambalajda. Soya proteini tekstüre edilmiş (proteini artırılmış) yağsız soya ununun basınç ve sıcaklık altında sıkıştırılması ile elde edilen doğal ve katkısız bir üründür. Tane yapısına göre granül veya küp şeklinde olabilir. Genetiği değiştirilmemiş soyadan üretilmiştir.
  24,00 ₺
  Vegrano Toz Besin Mayası - Nutritioal Yeast 100gr

  Vegrano Toz Besin Mayası - Nutritioal Yeast 100gr

  Eski çağlardan beri ekmek ve gıda yapımında kullanılan en önemli inaktif mayalardandır. Aktif maya değildir. Nutritional Yeast, ülkemizde besin mayası olarakta bilinmektedir. İçeriğinde çok sayıda vitamin ve mineral bulunur. Doğal bir protein kaynağıdır. Lif yönünden zengindir. Kullanım alanları sadece ekmek değildir. Gıdaları besin yönünden zenginleştirmek için de kullanılır. B12 başta olmak üzere B vitaminleri yönünden zengindir. Besin Mayası (Nutritional Yeast), beslenmek için, biotin, fosfat, vitaminlere ve minarellere ihtiyaç duyar. Kontrollü olarak alkol ile değil oksijenli solunum ile çoğaltılır. Şekeri pekmezden alır.
  19,90 ₺
  Ürün etiketleri