Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  The Lifeco Organik Pul Kakao Kitlesi 80g

  Üretici firma: The Lifeco
  Çikolatanın hammaddesi olarak bildiğimiz kakao, kakao meyvesinden elde edilir. TheLifeCo Organik Pul Kakao Kitlesi ürünleri, Criollo cinsi kakaodan elde edilmiştir. Criollo, lezzetli bir aromaya sahip, nadir yetiştirilen ve kaliteli çikolataların yapımında kullanılan bir kakao türüdür. TheLifeCo Organik Pul Kakao Kitlesi, gıda alanında özellikle çikolata yapımında tercih edilen doğal, katkı içermeyen kakao kitlesidir. Enfes bir kakao tadı ve kokusuna sahip olan kakao kitlesi, eklendiği her tarife bu harika tadı, kokuyu ve kıvamı sağlar.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  Eski fiyat: 69,90 ₺
  59,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Organik Kakao içeriği ile yoğun bir kakao tadına sahiptir.

  Rafine şeker, katkı maddesi, koruyucu içermez.

  Pul formu ile kolay kullanım sağlar.

  Kakao kitlesi (kakao likörü), “kuvertür çikolata” ile karıştırılmamalıdır. Kakao kitlesi; kuvertür çikolatanın da ham maddesi olan tamamen katkısız ve tamamen kakao içeriğine sahip özel bir üründür.

  Kakao likörü olarak da adlandırılabilir. Buradaki likör, alkolik bir madde anlamında değil, eritilmiş katı- sıvı anlamında kullanılır

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Ladin Organics Fındık Ezmesi 310g

  Ladin Organics Fındık Ezmesi 310g

  %100 Fındık. İçeriğinde sadece 1. Kalite tüm (kırık ürün veya toz kullanılmamaktadır.) yemiş bulunur. Özel bir sabit ısıl işlem ile yağı ve aroması çıkartılır. Piyasadaki %100 Fındık Ezmelerinden en büyük farkı akışkan kıvamıdır. Hiçbir endüstriyel üreticinin %100 Fındık ezmesi için böyle bir akışkan kıvamı bulunmamaktadır.
  87,00 ₺
  Yaşam Vegan Tereyağı 250gr resmi

  Yaşam Vegan Tereyağı 250gr

  Bitki bazlı vegan tereyağı. Mutfağınızda katı yağ tercih ettiğiniz tüm tariflerinizde kullanabilirsiniz. Laktoz ve hayvansal ürün içermez.
  36,00 ₺
  Itz Nutz Kaju Krem Peyniri 160g

  Itz Nutz Kaju Krem Peynir imsi 160g

  Süt ürünleri ve laktoz içermeyen, bitki bazlı ve Vegan besleniyorsanız, kahvaltılarınıza, ekmek ve krakerlerinize keyif katmaya geldik!
  69,90 ₺
  The Lifeco Organik Pul Kakao Yağı 80g

  The Lifeco Organik Pul Kakao Yağı 80g

  Criollo cinsi kakaodan elde edilmiştir. Criollo, kakao çekirdeklerinden elde edilen ve gıda alanında özellikle çikolata yapımında tercih edilen doğal işlenmemiş bir yağ çeşididir. Gıdadaki kullanımının yanı sıra dudak, cilt, saç bakımında sıklıkla kullanılır.
  79,90 ₺ 69,90 ₺
  Ürün etiketleri