Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  This Is Vegan Propaganda (And Other Lies the Meat Industry Tells You)

  Ed Winters - This Is Vegan Propaganda - Bu Vegan Propagandasıdır Yemek yediğimiz her an, içinde yaşadığımız dünyayı kökten değiştirme gücüne sahibiz. Seçimlerimiz bugün karşı karşıya olduğumuz en acil sorunları hafifletmeye yardımcı olabilir: iklim krizi, bulaşıcı ve kronik hastalıklar, insan sömürüsü ve tabii ki insan dışı sömürü. İnkar edilemez bir şekilde, bu konuları öğrenmek rahatsız edici olabilir, ancak bunu yapmanın faydaları göz ardı edilemez. Yaptığımız seçimler aslında tam anlamıyla bir ölüm kalım meselesidir. Bu Vegan Propagandasıdır, veganlık üzerine hem vegan hem de veganlığa ilgi duyan herkesin okuması gereken bilgilendirici ve ufuk açan bir başyapıt.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  599,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Yemek yediğimiz her an, içinde yaşadığımız dünyayı kökten değiştirme gücüne sahibiz.


  Seçimlerimiz bugün karşı karşıya olduğumuz en acil sorunları hafifletmeye yardımcı olabilir: iklim krizi, bulaşıcı ve kronik hastalıklar, insan sömürüsü ve tabii ki insan dışı sömürü. İnkar edilemez bir şekilde, bu konuları öğrenmek rahatsız edici olabilir, ancak bunu yapmanın faydaları göz ardı edilemez. Bu tam anlamıyla bir ölüm kalım meselesidir.

  İster bir vegan olun, ister daha fazlasını öğrenmek için meraklı olun, bu kitap size hikayenin çok uzun zamandır gizlenen diğer yüzünü gösterecek. Mezbaha işçileri ve çiftçilerle, hayvan hakları filozoflarına, çevrecilere ve gündelik tüketicilere yönelik yıllarca süren araştırmalara ve görüşmelere dayanarak, vegan eğitimci ve kamu konuşmacısı Ed Winters, söz konusu sorunların gerçek ölçeğini ve büyüklüğünü anlamanız için size bilgi veriyor.


  Bu Vegan Propagandasıdır, veganlık üzerine hem vegan hem de veganlığa ilgi duyan herkesin okuması gereken bilgilendirici ve çığır açan bir başyapıt.

   

  Every time we eat, we have the power to radically transform the world we live in.


  Our choices can help alleviate the most pressing issues we face today: the climate crisis, infectious and chronic diseases, human exploitation and, of course, non-human exploitation. Undeniably, these issues can be uncomfortable to learn about but the benefits of doing so cannot be overstated. It is quite literally a matter of life and death.


  Through exploring the major ways that our current system of animal farming affects the world around us, as well as the cultural and psychological factors that drive our behaviours, This Is Vegan Propaganda answers the pressing question, is there a better way?


  Whether you are a vegan already or curious to learn more, this book will show you the other side of the story that has been hidden for far too long. Based on years of research and conversations with slaughterhouse workers and farmers, to animal rights philosophers, environmentalists and everyday consumers, vegan educator and public speaker Ed Winters will give you the knowledge to understand the true scale and enormity of the issues at stake.


  This Is Vegan Propaganda is the empowering and groundbreaking book on veganism that everyone, vegan and sceptic alike, needs to read.

  5.0 1
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  Berk | 24.07.2022 20:57
  Ufuk açıcı
  Gerçekten çok bilgilendirici. Veganlıkla ilgili farklı sektörler tarafından yapılan kara propagandaları çok güzel anlatmış.
  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Yok hayır (0/0)
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Yaşam Vegan Sucuk 200 g

  Yaşam Vegan Sucuk 200 g

  Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi bitkisel içerikli sucuğunuzu, tek başınıza kızartarak, omletinize ilave ederek veya pizzalarınıza ekleyerek keyifle tüketebilirsiniz.
  98,90 ₺
  Newer Foods Bitki Bazlı Kasap Köfte 190 gr

  Newer Foods Bitki Bazlı Kasap Köfte 190 gr

  Gıda Bilim İnsanları ve Gurme Şefler Tarafından Geliştirilen Lezzetli, Sürdürülebilir ve Bitki Bazlı Newer Köfte ile kendinizi yenileyin.
  94,90 ₺
  Veggy Bitki Bazlı Köfte 250 g (50 g x 5 adet)

  Veggy Bitki Bazlı Köfte 250 g (50 g x 5 adet)

  Bitkisel köftenin yeni hali Veggy'den!
  162,90 ₺ 138,46 ₺
  Newer Foods Bitki Bazlı İnegöl Köfte 180g

  Newer Foods Bitki Bazlı İnegöl Köfte 180g

  Gıda Bilim İnsanları ve Gurme Şefler Tarafından Geliştirilen Lezzetli, Sürdürülebilir ve Bitki Bazlı Newer İnegöl Usulü Köfte ile kendinizi yenileyin.
  94,90 ₺
  Ürün etiketleri