Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Urtekram

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Urtekram Kokusuz Bitkisel Sabun - 100 gr

  Urtekram Kokusuz Bitkisel Sabun - 100 gr

  Anti - allerjik. Organik Bitkisel Sabundur. Aloe Vera ve gliserinle yumuşacık eller sağlar ve vücudu temizler.
  59,00 ₺
  Urtekram Aloe Vera Özlü Sabun - 100 gr

  Urtekram Organik Aloe Veralı Sabun - 100 gr

  Bitkisel yağlar ve Aloe Vera özlü yumuşak ve nemlendirici özellikli sabun. Cildiniz için yumuşak ve nemlendiricili bakım sağlar.
  59,00 ₺
  Urtekram Gül Özlü Sabunu - 100 gr

  Urtekram Organik Gül Özlü Sabunu - 100 gr

  Taze, ışıltılı, yumuşacık ve farklı bir sabundur. Nemlendiricilerle zenginleştirilmiş formülü cildinizin doğal nem dengesini korur. Vegandır. (Hayvansal hammade içermez)
  59,00 ₺
  Urtekram Isırgan Otu Özlü Şampuan - 250 ml

  Urtekram Isırgan Otu Özlü Şampuan - 250 ml

  Kepekli saçlar için şampuan saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Isırgan otu binlerce yıldır geleneksel olarak bitkisel ilaç alanında kullanılmaktadır. Şimdi siz de ısırgan otunun gücü, manolya kabuğu özü ve besleyici aloe vera ile saç derinize yeniden hayat verin. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Vegandır.
  148,00 ₺
  Urtekram Kokusuz Şampuan - 250 ml

  Urtekram Kokusuz Şampuan - 250 ml

  Bütün Saç Tipleri için Parfümsüz Şampuan Saçlarda ve saç diplerinde biriken kiri veya yağı derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan aloe vera ve gliserin ile saçların ihtiyaç duyduğu nemi karşılamayı hedefler. Günlük kullanıma uygundur. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Vegandır.
  148,00 ₺
  Urtekram Tune In Maximum Yatıştırıcı, Parlatıcı Şampuan - Lavantalı -250 ml

  Urtekram Tune In Yatıştırıcı Parlatıcı Şampuan Lavantalı 250 ml 

  Saçı pürüzsüz ve parlak hale getiren lavanta ve besleyici brokoli tohumu yağı ile zenginleştirilmiş normal saçlar için canlandırıcı şampuan. Lavantanın yatıştırıcı etkisi ve taze kokusu ile saçınızı yıkayınız. Islak saça uygulayın ve durulayın. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Vegandır.
  148,00 ₺
  Urtekram Green Matcha Şampuan - 250 ml

  Urtekram Green Matcha Şampuan - 250 ml

  Saçlardaki kir birikintilerini temizlemeye yardımcı olur. Etkili bir saç bakımı yaratmak adına; Japon Maça, Mikro alg özü ve Hyalüronik Asit gibi değerli bileşenler içerir.
  148,00 ₺
  Urtekram Dare To Dream Renk Koruyucu Şampuan - Yumuşak Yabani Gül - 250 ml

  Urtekram Dare To Dream Renk Koruyucu Şampuan - Yumuşak Yabani Gül - 250 ml

  Urtekram Renk Koruyucu Şampuan, renkli saçlar için nemlendirici ve renk koruyucu. Nemlendirici aloe vera, renk koruyucu mavi deniz lahanası ve pancar kökü özü içeren hafif formül saçınızı besler, şekillendirme ve yıkamanın neden olduğu renk kaybını önler, parlaklık katar ve saçınızın sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar. Vegan sertifikalıdır.
  148,00 ₺
  Urtekram Aloe Vera Özlü Diş Macunu - Florür İçermez - 75 ml

  Urtekram Organik Aloe Vera Özlü Diş Macunu 75 ml

  Portakalın taze ve meyvemsi tadını hissedin. Diş macunlarımız doğanın güçleri ile dişleri etkili bir biçimde temizler. Ayrıca, yüksek miktarda aloe vera içerir, çünkü aloe vera diş etlerini korumaya yardımcı olur ve diş etlerine ek bakım sağlar. Küçük bir bonus olarak, içerisinde dezenfeksiyon etkisi ile bilinen mür bulunmaktadır.
  95,00 ₺
  Urtekram Naneli & Yeşil Çay Özlü Diş Macunu - Florür İçermez - 75 ml

  Urtekram Organik Naneli Yeşil Çaylı Diş macunu 75 ml

  Florür içermez! Yeşil çayı nanenin taze tadı ile birleştirdik, çünkü yeşil çayda bulunan polifenollerin diş ve dişeti üzerinde çok olumlu etkileri vardır.
  95,00 ₺