Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Üzgünüz - bu ürün artık mevcut değil!

  Uyku Uçucu Yağ Karışımı 10ml

  Üretici firma: Onka Farma
  Uykusuzluk, günümüzde sıkça karşılaşılan hayat kalitesini fazlaca etkileyen bir rahatsızlıktır. Fizyolojik bir sebebi olabileceği gibi, daha sık rastlanılanı ise psikolojik temelli uykusuzluk problemidir. Tam olarak psikolojik temelli uyku problemini aşmaya yardımcı olması için formülize edilmiş Onka Farma Uyku Uçucu Yağ Karışımı, ilkbaharda yeni açmış çiçeklerin hoş kokusunu yatağınıza getiriyor
  Satıcı: VPYRetro
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  119,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Uykusuzluk, günümüzde sıkça karşılaşılan hayat kalitesini fazlaca etkileyen bir rahatsızlıktır. Fizyolojik bir sebebi olabileceği gibi, daha sık rastlanılanı ise psikolojik temelli uykusuzluk problemidir. Tam olarak psikolojik temelli uyku problemini aşmaya yardımcı olması için formülize edilmiş Onka Farma Uyku Uçucu Yağ Karışımı, ilkbaharda yeni açmış çiçeklerin hoş kokusunu yatağınıza getiriyor. Difüzör ya da buhurdanlıkta kullanmak dışında da alternatif kullanımları mevcuttur. Bunlar yatmadan önce ayak tabanlarına birer damla kadar sürülmesi, yastığın uzak köşesine bir damla damlatılması olarak sıralanabilir. Uykudan belirli süre önce günlük rutin olarak uygulandığında uykusuzluk probleminizi aşmanıza yardımcı olabilir ve daha kaliteli bir uykuya sahip olmanıza katkıda bulunabilir. İçerisindeki lavanta ve papatya gibi bitkilerin hafif depresyon belirtileri, anksiyete ya da endişeye karşı olumlu etkiler gösterebileceği de bildirilmiştir. Sadece rahat ve kaliteli uyumak dışında sabah daha mutlu uyanmanıza da yardımcı olabilecek olan bu yağ ile solunuzdan kalktığınız sabahlar geride kalacak. Tüm bunlara ek olarak, yangılı ya da ağrılı bölgelere favori taşıyıcı yağınızla yapacağınız bir masaj ile bölgenin rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz ve hem fiziksel hem mental olarak uyumaya daha hazır hale gelebilirsiniz.

   

  Kullanımlar

  ·         Buhurdanlık ya da difüzör kullanımı için ürünün aldığı her 150mL su için 5 damla Onka Farma Uyku Uçucu Yağ Karışımını damlatarak kullanabilirsiniz. Bunaltıcı koku yoğunluğundan kaçınmak için ortamın havalandırmasının iyi olduğundan emin olun.
  ·         Birkaç damla Onka Farma Uyku Uçucu Yağ Karışımını favori taşıyıcı yağınızla seyreltip ağrılı ya da yangılı bölgeye nazikçe masaj yapabilirsiniz. (Uçucu yağ seyreltme tablosuna gitmek için tıklayınız.) 
  ·         Bir damla kadar Onka Farma Uyku Uçucu Yağ Karışımını ayak tabanlarınıza, el bileklerinize ya da yastığınızın uzak köşesine damlatarak kullanabilirsiniz.
   
   
  Kullanım talimatları

  Difüzyon: Seçtiğiniz difüzörde veya buhurdanlıkta 2 veya 3 damla kullanın. 
  Topikal kullanım: Herhangi bir cilt hassasiyetini en aza indirmek için Hindistan Cevizi Yağı, Tatlı Badem Yağı, Sarı Kantaron Yağı gibi bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. 
  Aşağıdaki ek önlemlere bakın.

   

  Uyarılar
  Olası bir cilt hassasiyeti yaşamamak için, cildinize uygularken mutlaka bir taşıyıcı yağ ile seyreltin. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya doktor bakımı altındaysanız, kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Gözler, iç kulaklar ve hassas bölgelerle temastan kaçının.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri