Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Vegan Olmak İçin Bahaneler - Yeşil Politika Kitaplığı - Sherry F. Colb

  Üretici firma: Yeni İnsan Yayınevi
  Peki ya bitkiler? Peki ya insan sağlığı? Sadece vejetaryen olsam yetmez mi? Tanrı'nın gözünde diğer hayvanlardan daha değerli değil miyiz? Peki ya şefkatle yetiştirimiş hayvanlardan elde edilen ürünler? Hepimiz vegan olursak çiftlik hayvanları yok olmaz mı? Tüm bu soruların cevaplarını merak ediyor musunuz? Haydi Vegan olmak için bahaneleri öğrenmenin tam zamanı!
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  47,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  • Peki ya bitkiler?
  • Peki ya insan sağlığı?
  • Sadece vejetaryen olsam yetmez mi?
  • Tanrı'nın gözünde diğer hayvanlardan daha değerli değil miyiz?
  • Peki ya şefkatle yetiştirimiş hayvanlardan elde edilen ürünler?
  • Hepimiz vegan olursak çiftlik hayvanları yok olmaz mı?

  Sherry Colb sevgi, mizah ve zarafetle veganların yeme alışkanlıkları ve yaşam şekillerini neyin güdülediğine dair net ve hoş açıklamalar sunuyor. Vegan Olmak İçin Bahaneler, veganlara ve veganlığa karşı en yaygın, kafa karıştırıcı ve genellikle meydan okuyan tepkilerin birçoğunun dikkatli analizleriyle dolu; tutku ile mantık, idealizm ile faydacılığın nadir bir birlikteliği ve ağdalı söz sanatları yerine gerçek diyalog yoluyla hayvanları yemenin etiğine değinmeyi hedefleyen savunucular için devrimci bir rehber.

  Üstelik kullandığı dil hem veganları hem de naveganları cezbedecek nitelikte!

  "Sherry Colb, billur gibi net bir mantık ve empatik bir söylemle meraklı, şüpheci ya da düpedüz muhalif olan herkes tarafından okunması gereken bir kaynak hazırlamış. Bu kitabın kaderinde, yeni yeni gelişmekte olan vegan külliyatın bir klasiği olmak var." -Jonathan Balcombe, Ph.D., The Exultant Ark'ın yazarı

  "Sherry Colb her veganın karşılaştığı sıkça sorulan sorulara düşünceli, ifade gücü yüksek ve zeki cevaplar veriyor. Colb, bilgi, gerekçe ve kendi kişisel deneyimini birbirine bağlayarak hem soruları soranlara hem de onları cevaplayanlara değeri ölçülemez bir yardım sağlıyor. Mükemmel bir el kitabı!" -Colleen Patrick-Goudreau Çok satan eser The 30-Day Vegan Challenge'ın yaratıcısı ve yazarı.

  Yazar: Sherry F. Colb

  Yayınevi: Yeni İnsan Yayınevi

   

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *