Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Vegrano Granül Bezelye Kıyması 50g

  Üretici firma: Vegrano
  Kullanım miktarının en az üç katı kadar su çekebilen Vegrano Granül Bezelye Kıyması ; Vegan köfte, burger, sosis, salam ve diğer vegan et ürünlerinde kullanılır. Ayrıca börek, lazanya, bolenez sos ve sulu yemekler gibi birçok kullanım alanına sahiptir. Bunun yanında protein bar, granola ve müsli gibi tatlı yiyeceklere de uyum sağlamaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  25,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Yüksek protein miktarının yanında düşük karbonhidrat ve kalori miktarına sahiptir.
   
  %100 Sarı bezelyeden elde edilir.
   
  Katkı maddesi ve koruyucu içermez.

  Vegan Kullanıma uygundur.

   
  Kullanım miktarının en az üç katı kadar su çekebilen Vegrano Granül  Bezelye Kıyması ;
   
  Vegan köfte, burger, sosis, salam ve diğer vegan et ürünlerinde kullanılır. Ayrıca börek, lazanya, bolenez sos ve sulu yemekler gibi birçok kullanım alanına sahiptir.

  Bunun yanında protein bar, granola ve müsli gibi tatlı yiyeceklere de uyum sağlamaktadır.

  Kullanım Miktarı: Kullanılacak miktarın 3 katı kadar sıcak su ile ıslatılıp 15 dakika bekletilir.

  Baharat ve aroma eklenmek isteniyor ise sıcak suyun içinde karıştırılıp sonra Vegrano Granül Bezelye Kıyması bu sıcak suya eklenir.

  Ya da ağırlığının 3 katı su ile önce haşlanıp sonra hafif kavrularak baharat, çeşni, aroma vb. ürünler ile birlikte tüketilebilir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Bu Ürünü Alanlar Bunları da Satın Aldı!
  Everfresh Soya Küpü 150gr

  Everfresh Soya Küpü 150gr

  Soya proteini tekstüre edilmiş (proteini artırılmış) yağsız soya ununun basınç ve sıcaklık altında sıkıştırılması ile elde edilen doğal ve katkısız bir üründür. Tane yapısına göre granül veya küp şeklinde olabilir. Genetiği değiştirilmemiş soyadan üretilmiştir.
  43,90 ₺
  Soya Küpü 150g

  Soya Küpü 150g

  Soya proteini tekstüre edilmiş (proteini artırılmış) yağsız soya ununun basınç ve sıcaklık altında sıkıştırılması ile elde edilen doğal ve katkısız bir üründür. Tane yapısına göre granül veya küp şeklinde olabilir. Genetiği değiştirilmemiş soyadan üretilmiştir. İÇİNDEKİLER: Küp Soya. KULLANIM ŞEKLİ: Ağırlığının yaklaşık 3 katı kaynar suda 15 dakika bekletilir. Suyu çeken soya küpünün fazla suyu süzülerek kullanıma hazır hale gelir. Islatma suyuna baharat ve lezzet verici maddeler eklenebilir.
  32,00 ₺
  Everfresh Tempeh 300g resmi

  Everfresh Tempeh 300g

  Everfresh’ten yepyeni bir vegan lezzet; Tempeh. Et yerine kullanılabilen fermente bir soya ürünü olan tempeh, şimdi sizlerin deneyimine sunuluyor.
  65,00 ₺
  Soya Kıyması Karamelize 300 g

  Soya Kıyması Karamelize 300 g

  Soya proteini tekstüre edilmiş (proteini artırılmış) yağsız soya ununun basınç ve sıcaklık altında sıkıştırılması ile elde edilen doğal ve katkısız bir üründür. Tane yapısına göre granül veya küp şeklinde olabilir. Genetiği değiştirilmemiş soyadan üretilmiştir. Yüksek oranda protein içerdiğinden kullanıldığı yemeklerin besleyici değerini artırır.
  33,00 ₺
  Ürün etiketleri