Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Vitabiotics Wellwoman Takviye Edici 60 Kapsül

  Üretici firma: VITABIOTICS
  Kadınlar arasında farklı sıklıklarla gerçekleşen regl dönemlerinde belirli bir miktar kan kaybı yaşandığı için kadınların demir ihtiyacı erkeklerden daha fazla olabiliyor. Vitabiotics Wellwoman Original 60 tablet, demir yönünden zengin olduğu için beslenmenize ek olarak destek sağlıyor ve sağlıklığınızı güçlendirmeye yardımcı oluyor
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  125,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Kadınların yoğun yaşam temposuna yönelik olarak geliştirilen Vitabiotics Wellwoman, oldukça zengin bir içeriğe sahip. Kadınlar için özel olarak formüle edilen bu multivitamin, günlük beslenme düzeninizin yanı sıra destekleyici bir ürün olarak sağlığınızı korumaya yardımcı oluyor. 

  Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumuna katkıda bulunur.
  Biotin ve Çinko normal saçın ve normal cildin korunmasına katkıda bulunur.
  Selenyum ve Çinko normal saçın ve normal tırnakların korunmasına katkıda bulunur.
  Vitamin B2, B6, B12, C,Magnezyum,Folik Asit ve Pantotenik Asit yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.
  Vitamin C, D, B6, B12, Selenyum, Demir, Bakır, Çinko, Folik Asit bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
  Vitamin B2, B6, C, B12, Bakır, Biotin, Magnezyum normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur

  Kadınlar arasında farklı sıklıklarla gerçekleşen regl dönemlerinde belirli bir miktar kan kaybı yaşandığı için kadınların demir ihtiyacı erkeklerden daha fazla olabiliyor. Vitabiotics Wellwoman Original 60 tablet, demir yönünden zengin olduğu için beslenmenize ek olarak destek sağlıyor ve sağlıklığınızı güçlendirmeye yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra vejetaryen - vegan beslenenler ve B12 eksikliği yaşayanlar için B12 desteği de sağlıyor. Ürün içeriğinde yer alan biotin ve çinko, saçlarınızın ve cildinizin korunmasına yardımcı oluyor. Diğer yandan demir, selenyum, B12, C, D, bakır içerikleri de bağışıklık sisteminizin normal fonksiyonlarına katkıda bulunuyor. Tüm bu içeriklerin yanı sıra Vitabiotics Wellwoman'da magnezyum, folik asit, B2, B6 ve pantotenik asit gibi pek çok farklı bileşen de yer alıyor.

  • Vejetaryenler ve Veganlar için uygundur
  • Gluten içermez
  • Koruyucu içermez
  • Tuz veya maya içermez
  • Wellwoman® hayvanlarda test edilmemiştir

  Takviye edici gıdadır

  İlaç değildir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.Kuru ve serin bir yerde direkt güneş ışığından koruyarak 25 °C’nin altında oda sıcaklığında saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri