Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Weleda

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Weleda Yabani İğde Özlü Doğal Roll-On Deodorant 50ml

  Weleda Yabani İğde Özlü Doğal Roll-On Deodorant 50ml

  24 saat güvenilir koruma ve tazelik. İçeriğindeki doğal yağlar gözenekleri tıkamadan vücut kokusuna karşı doğal koruma sağlar. Mandalina ve greyfurt doğal uçucu yağlarının canlandırıcı kokusuyla birleşen sandal ağacının dengeli karışımı meyvemsi bir koku sağlar. Hızla emilir ve yapışkan bir his bırakmaz. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  96,00 ₺ 90,00 ₺
  Weleda Ratanya Özlü Organik Diş Macunu 75ml

  Weleda Ratanya Özlü Organik Diş Macunu 75ml

  Ratanya özlü diş macunu diş etlerinizin rahatlamasına yardımcı olur. İçerdiği doğal nane özleri ve nane yağı sayesinde uzun süreli ferahlık sağlar. Düzenli kullanımda plak oluşumunun azaltılmasına yardımcı olur. Weleda doğal diş macunları, saf bitki özleri ve mineral maddelerle özenle formüle edilmiştir, dişlerinize ve diş etlerinize etkili bir şekilde bakım yapar. İçeriğindeki bitkisel esansiyel yağlar ağzınıza taze bir doğallık hissi verir.
  65,00 ₺ 55,00 ₺
  Weleda Ratanya Özlü Organik Diş Macunu 75ml

  Weleda Bitki Özlü Organik Diş Macunu 75ml

  Hassas diş etleri için temizlik ve koruma sağlamaya yardımcı olur. Mür, papatya ve ratanya bitki özlerinden oluşan formülüyle dişleri nazikçe temizler. İçerdiği doğal nane özleri ve nane yağı sayesinde uzun süreli ferahlık sağlar. Düzenli kullanımda plak oluşumunun azaltılmasına yardımcı olur. Weleda doğal diş macunları, saf bitki özleri ve mineral maddelerle özenle formüle edilmiştir, dişlerinize ve diş etlerinize etkili bir şekilde bakım yapar. İçeriğindeki bitkisel esansiyel yağlar ağzınıza taze bir doğallık hissi verir.
  65,00 ₺ 55,00 ₺
  Weleda Limon Özlü Doğal Roll-On Deodorant 50ml resmi

  Weleda Limon Özlü Doğal Roll-On Deodorant 50ml

  24 saat güvenilir koruma ve tazelik.İçeriğindeki doğal yağlar gözenekleri tıkamadan vücut kokusuna k
  120,00 ₺
  Weleda Erkeklere Özel Doğal Roll-On Deodorant 50ml resmi

  Weleda Erkeklere Özel Doğal Roll-On Deodorant 50ml

  24 saat güvenilir koruma ve tazelik. İçeriğindeki doğal yağlar gözenekleri tıkamadan vücut kokusuna karşı doğal koruma sağlar. Biberiye, vetiver ve Litessea cubeba doğal uçucu yağlarının dengeli karışımı ile canlandırıcı ve ferah bir koku sağlar. Hızla emilir ve yapışkan bir his bırakmaz.
  120,00 ₺