Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Yeşil ve Temiz - Vegan Beslenmenin Sırları Tony Haugen

  Üretici firma: Gece Kitaplığı
  Hayvansal ürünlerin olmaması, bazı vitamin ve minerallerin yetersiz alınmasına neden olabilir. Özellikle B12 vitamini, demir, kalsiyum gibi besin ögelerine dikkat etmek, vegan diyetinde önemli bir husustur. Bu beslenme tarzı, birçok insan tarafından etik sebeplerle tercih edilmektedir. Hayvan hakları, çevre koruma gibi konular, veganlığın arkasındaki motivasyonlardan bazılarıdır. Bu yüzden, vegan beslenme sadece bir diyet değil, aynı zamanda bir yaşam felsefesidir. Sağlıkla ilgili yönleri de bulunan vegan beslenme, bazı araştırmalara göre kalp hastalıkları, obezite, diyabet gibi kronik hastalıkların riskini azaltabilir. Bununla birlikte, her bireyin sağlık durumu farklı olduğundan, vegan diyeti uygulamadan önce bir sağlık profesyoneli ile görüşmek en iyisidir.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  Eski fiyat: 110,00 ₺
  99,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Hayvansal ürünlerin olmaması, bazı vitamin ve minerallerin yetersiz alınmasına neden olabilir. Özellikle B12 vitamini, demir, kalsiyum gibi besin ögelerine dikkat etmek, vegan diyetinde önemli bir husustur.
  Bu beslenme tarzı, birçok insan tarafından etik sebeplerle tercih edilmektedir. Hayvan hakları, çevre koruma gibi konular, veganlığın arkasındaki motivasyonlardan bazılarıdır. Bu yüzden, vegan beslenme sadece bir diyet değil, aynı zamanda bir yaşam felsefesidir.
  Sağlıkla ilgili yönleri de bulunan vegan beslenme, bazı araştırmalara göre kalp hastalıkları, obezite, diyabet gibi kronik hastalıkların riskini azaltabilir. Bununla birlikte, her bireyin sağlık durumu farklı olduğundan, vegan diyeti uygulamadan önce bir sağlık profesyoneli ile görüşmek en iyisidir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri