Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Yeşilmarka Doğal Deodorant - Pürüzsüzleştirici (Tüy Azaltıcı)

  Üretici firma: Yeşilmarka
  Yeşilmarka Doğal Deodorant - Pürüzsüzleştirici
  99,90 ₺
  i h
  Ücretsiz kargo

  Çevresel faktörler, nem kaybı, tüy gibi etkilerle pürüzlülük hissiyatı artan cildin ipeksi bir hissiyata kavuşması için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki doğal mineraller, zengin bitkisel özler ve bitkisel aktiflerle daha pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt görünümü sağlar. Vücudun doğal dengesini bozmaz. Teninizde beyaz kalıntı bırakmaz, yapışmaz ve leke yapmaz. Etkin ve sağlıklı şekilde ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Kadın, erkek ve çocuk için kullanıma uygundur.

  Özel olarak formüle edilmiş yapısı sayesinde ter kokusunu ortadan "doğal yöntemlerle" kaldırmaya ve pürüzsüzlük hissiyatı oluşturan tüylerin incelmesine, daha geç çıkmasına yardımcı olur. Yeşilmarka Pürüzsüzleştirici Deodorant, düzenli kullanımda tüy alımını kolaylaşmaya ve tüy alım sıklığını azaltmaya yardımcı olur. Tüy alımı sonrasında ihtiyaç duyduğunuz cilt bakımını yapar ve daha pürüzsüz hissetmenizi sağlar.

  Yeşilmarka Doğal Deodorant çeşitleri koltuk altında koku yapan bakterilerin gelişimini engelleyerek ter kokusunu engeller. Koltuk altı gözeneklerini tıkamadığı için vücudun doğal yapısını bozmaz.

  Kullanım Şekli : Kullanmadan önce çalkalayınız. Temiz tene uygulanmalıdır. Kullanıma banyo sonrasında başlamanızı öneririz. Aksi takdirde terlemeyle birlikte oluşan bakteriler ürünümüzde bozulmaya neden olabilir. Özellikle tüy alımı ve traş sonrasında hergün temiz cilde uygulanmalıdır.

  İçindekiler: Aqua, Potassium Alum, Glycerin (Herbal), Pentylene Glycol, Gymnema Sylestre Leaf Extract, Aroma, Benzylalcohol, Dehydrocetic Acid, Xanthan Gum

  Yeşilmarka Doğal Pürüzsüzleştirici Deodorant İçerisindeki Aktiflerimiz Nasıl Çalışır?

  Yeşilmarka pürüzsüzleştirici deodorant içerisinde bulunan aktif maddeler tüylerin uzamasından, beslenmesinden ve büyüme hızından sorumlu tüy folikülleri üzerine etki eder. Tüy foliküllerinin büyümesini ve aktivitesini yavaşlatarak, tüy uzamasına kökünden çözüm sunmak için çalışır.

  Tüylerin kalınlığı ve büyüme hızı tüylerin tüy folikülleri ile ilgilidir. Foliküllerin aktivitesi ve büyümesi engellenirse, tüy uzama hızı, tüy kalınlığı ve tüy büyümesi yavaşlayacaktır. Sonuç olarak daha yavaş ve daha ince büyüyen ve kolay alınan tüyler ortaya çıkacaktır.

  Yeşilmarka Doğal Pürüzsüzleştirici Deodorant;

  • Tüy alım sıklığını ve tüy büyüme hızı azaltmaya yardımcı olur.
  • Tüy alım işleminin zararlarını azaltarak, daha pürüzsüz ve bakımlı bir cilde vesile olur.
  • Tüy alım işlemini kolaylaştırmaya yardımcı olur. Daha konforlu bir tüy alımı sağlar.
  • Tüy alımından sonra cildinizin gereksinim duyduğu bakımı sağlar.
  • Alkol içermediğinden tahriş etmez, yanma hissi oluşmaz.
  • Tıraş sonrası, tıraş balsamı, kremi ve losyonu olarak kullanılabilir.
  • Renklendirici içermez.

  Yeşilmarka Pürüzsüzleştirici Krem İçindeki Bitkisel Aktif Maddelerimiz;

  1) Tüylerdeki Keratin Üzerine Etki Eder; Keratin tüyün içerisinde bulunan ve tüye dayanıklılık sağlayan ve suda çözünmeyen proteindir. Keratin vücudumuzun her bölgesinde bulunur. Tüylerdeki keratin proteinin oranının azalması tüy azalması anlamına gelmektedir. Ürünümüzde bulunan aktif maddeler keratin yapısını yaşam döngüsünü bozmakta ve yaşam döngüsünü yavaşlatmaya yardımcı olmaktadır.

  2) Kıl Büyüme Hızına Olan Etki Eder; Aktif maddelerimizle yapılan klinik testlerde kıl folikülleri üzerine araştırma yapılmıştır. Kıl foliküllerinin büyümesinin engellemesi ve gelişimin engellenmesi değerlendirilmiştir.

  Uygulama sonrasında besi yerinde geliştirilen kıl foliküllerinin büyüme hızında azalma olmuştur. Bitkisel aktif maddenin 3 günlük kullanımıyla %49, 7 günlük kullanımı ile ise %69 büyüme hızında azalma meydana gelmiştir.

  Ayrıca aktif maddemiz ile 21 gönüllü üzerinde deney yapılmıştır. Gönüllülerimiz 18-45 yaş arasında rastgele seçilmiştir. Tüy alımı (tıraş olarak) sonrasında tüy azaltıcı aktiflerimiz uygulanmış ve sonuçlar gözlenmiştir.

  Uygulamanın 28. Gününde tüy azaltıcı kremimizde bulunan bitkisel aktif maddelerimiz, tüy görünürlüğü, tüy sıklığı ve tüy büyümesi üzerine azaltıcı etki göstermiştir. 21 gönüllü üzerinde yapılan test sonucunda kısa süreli seansla beraber tüy büyüme hızı %12 azalma gözlemlenmiştir.

  Yeşilmarka Doğal Pürüzsüzleştirici Deodorant

  Gynema Slylvestre Extract, özel bitkisel içerikler ve özel formüle edilmiş doğal içeriğiyle tüyler üzerine etki etmekte ve cildin pürüzsüz hissedilmesi için çalışmaktadır. Aynı zamanda koltuk altı gözeneklerini tıkamadan da ter kokusunu engellemektedir. Hassas ciltler için idealdir.

  Parafin, Vazelin, Paraben, SLS, SLES, EDTA, Parfüm, Boya, DEA ve TEA İÇERMEZ! Kadın, erkek ve çocuk için idealdir. Tıraş sonrası kullanılabilir. Gimdes’ten helal sertifikasına ve İngilter Vegan Society'den Vegan sertifikasına sahiptir.

  Yeşilmarka Doğal Pürüzsüzleştirici Deodorant

  • Alüminyum Klorohidrat ve Alüminyum zirkonyum İÇERMEZ!
  • Ter bezlerini tıkamadan ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Vücudun doğal dengesini bozmaz. Koltuk altında bakteri gelişimini doğal mineral içeriğiyle engelleyerek, ter kokusunu önlemeye yardımcı olur.
  • Özel bitkisel aktifler içerir. Doğal içeriğiyle tüyleri azaltmaya ve ter kokusunu engellemeye yardımcı olur.
  • 48 Saate kadar ter kokusunu engellemeye yardımcı olur.
  • Etil alkol içermez. Özenle seçilmiş doğal mineral ve bitkilerden üretilmiştir.
  • Paraben, Phenexyethanol (Koruyucu), Parfüm, Boya İÇERMEZ!
  • Kadın, erkek ve çocuk için idealdir.
  • Doğal içeriği sayesinde teninizde beyaz kalıntı bırakmaz, yapışmaz ve leke yapmaz.
  • Yeşilmarka Doğal Deodorant - Tüy Azaltıcı içerisinde şeftali aroması bulunmaktadır. Diğer Yeşilmarka doğal deodorant çeşitlerine göre Tüy Azaltıcı etkili olması bakımından özel bir deodorant çeşididir.
  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *