Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Yeni İnsan Yayınevi

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Vegan Bir Dünya - Tobias Leenaert resmi

  Vegan Bir Dünya - Tobias Leenaert

  Hiç şüphe yok ki Türkçede ilk defa yayınlanan Vegan Bir Dünya, pek çok tartışma açacak ya da pek çok tartışmaya yepyeni boyutlar kazandıracak.
  185,00 ₺ 160,00 ₺
  Vegan Devrimi ve Hayvan Özgürlüğü - Zülal Kalkandelen resmi

  Vegan Devrimi ve Hayvan Özgürlüğü - Zülal Kalkandelen

  Biz hayvan özgürlükçüleri, yaşam hakkının savunucusuyuz. İnsanın ve insan dışı hayvanın, bu dünyaya gelmekle kazandığı yaşam hakkı, dokunulmaz olmalı; herhangi bir gerekçeyle yok edilmesi normalleştirilmemeli. Bununla sınırlı da kalmamalı; insanın ve insan dışı hayvanların yaşamlarını şiddete ve sömürüye maruz kalmadan sürdürme hakkı tanınmalı. 21.yüzyılda insanlığın önündeki en büyük devrim bu.
  300,00 ₺ 239,90 ₺
  Vegan Olmak İçin Bahaneler - Yeşil Politika Kitaplığı - Sherry F. Colb resmi

  Vegan Olmak İçin Bahaneler - Yeşil Politika Kitaplığı - Sherry F. Colb

  Peki ya bitkiler? Peki ya insan sağlığı? Sadece vejetaryen olsam yetmez mi? Tanrı'nın gözünde diğer hayvanlardan daha değerli değil miyiz? Peki ya şefkatle yetiştirimiş hayvanlardan elde edilen ürünler? Hepimiz vegan olursak çiftlik hayvanları yok olmaz mı? Tüm bu soruların cevaplarını merak ediyor musunuz? Haydi Vegan olmak için bahaneleri öğrenmenin tam zamanı!
  226,00 ₺ 199,00 ₺
  Cehaletin Kültürel Üretimi ve Hayvanlar Fulya Marmara

  Cehaletin Kültürel Üretimi ve Hayvanlar Fulya Marmara

  Fulya Marmara, bu kitabında okuru zihinsel bir yolculuğa çıkarıyor. Cehaletin yani bilmediklerimizle bildiğimizi sandıklarımızın ve tahakkümü ortaya çıkaran mekanizmaların peşine düşüyor ve diyor ki “İnsanın kurtuluşu; hayatın çoklu yorumuna ve yaratımına saygılı bir bakışın içselleştirilmesiyle mümkündür.”
  132,00 ₺ 119,00 ₺
  Hayvan Haklarını Savunmak - Abolisyonist Veganın El Kitabı resmi

  Hayvan Haklarını Savunmak - Abolisyonist Veganın El Kitabı

  Şiddetin her türlüsün hüküm sürmeye devam ettiği bir çağda yaşıyoruz. Bu şiddetin en büyük mağdurları da hayvanlar. Her yıl milyonlarca hayvan; yiyecek, giyecek, ilaç, eğlence gibi amaçlarla öldürülüyor. Ancak hayvanların ahlaken bir değeri olduğunu ve onların da hissedebildiğini düşünüyorsak hayvan sömürüsünü sona erdirmek zorundayız.
  218,00 ₺ 179,90 ₺