Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Yessed Yes!Mix Emziren Anne Karışımı 280g

  Üretici firma: Yesseed
  Anne sütünü arttırmaya yardımcı olan meyve özlerimizi tek bir karışımda bir araya getirdik… Yesseed Emziren Anne Karışımı’nda, Anne Sütü’nü arttırmaya yardımcı olan ve annelerin en büyük destekçilerini; Hurma Özü, İncir Özü ve Keçiboynuzu Özü’nü sizler için harmanladık ve sizlerin beğenisine sunduk. Bebeklerinize süt, sizlere şifa olsun… Emziren Anne Karışımı hazırlanırken meyve ağaçlarında ve topraklarında tarım ilacı ve yapay gübre kullanılmamıştır. Meyvenin işlenmesi esnasında ise koruyucu, kıvam arttırıcı ve ilave şeker dahil katkı maddesi kullanılmamıştır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  Eski fiyat: 86,00 ₺
  66,00 ₺
  kargo hariç
  i h

  Ürün Açıklaması : Anne sütünü arttırmaya yardımcı olan meyve özlerimizi tek bir karışımda bir araya getirdik… Yesseed Emziren Anne Karışımı’nda, Anne Sütü’nü arttırmaya yardımcı olan ve annelerin en büyük destekçilerini; Hurma Özü, İncir Özü ve Keçiboynuzu Özü’nü sizler için harmanladık ve sizlerin beğenisine sunduk. Bebeklerinize süt, sizlere şifa olsun… Emziren Anne Karışımı hazırlanırken meyve ağaçlarında ve topraklarında tarım ilacı ve yapay gübre kullanılmamıştır. Meyvenin işlenmesi esnasında ise koruyucu, kıvam arttırıcı ve  ilave şeker dahil katkı maddesi kullanılmamıştır.                

     İçindekiler : %40 Hurma Özü, %30 İncir Özü ve potasyum deposu %30 Keçiboynuzu Özü    

     Kullanım Önerisi : 6 aydan büyük herkes kullanabilir.


  Kullanma Şekli : Sabah / Öğle / Akşam tercihen aç karna ve oda sıcaklığında bol su ile bir yemek kaşığını tam doldurmadan tüketilmesi önerilir. Fazla kullanımında bir sakınca yoktur. Sağladığı fayda gözlemlenerek tercihe göre azaltılabilir ya da arttırılabilir.
  Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel takviye niteliğindedir.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri