Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Zbarz Guarana Elma Meyveli Tahıl Bar 35g

  Üretici firma: Zbarz
  Yüksek lif içeren ve aynı zamanda tarçın, zencefil gibi hafif lezzetli karışımlardan oluşan Slim Guarana Elma ile yoğun şehir temposu içinde sizin yanınızdayız.. İçeriğindeki İnulin doğal bir prebiyotik olup, prebiyotik maddeler sindirim sistemindeki faydalı dost bakteriler tarafından kullanılır ve sağlığımızı olumlu etkiler.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  7,80 ₺
  kargo hariç
  i h

  Yüksek lif içeren ve aynı zamanda tarçın, zencefil gibi hafif lezzetli karışımlardan oluşan Slim Guarana Elma ile yoğun şehir temposu içinde sizin yanınızdayız..
  İçeriğindeki İnulin doğal bir prebiyotik olup, prebiyotik maddeler sindirim sistemindeki faydalı dost bakteriler tarafından kullanılır ve sağlığımızı olumlu etkiler.

  Son çalışmalara göre Guarana; dikkat ve enerjiyi yükseltirken, merkezi fiziksel ve zihinsel yorgunluğu azaltır. Aynı zamanda iştahınızı bastırır. Guarana’nın entelektüel etkinlik ve fiziksel kapasite üzerinde uyarıcı bir etkisi vardır, ama bu etki yumuşak, dengeli ve progresiftir.
  Güçlü ve doğal antioksidan olarak tanınan Yeşil çay ekstraktı ise; şehir yaşamının vazgeçilmezidir. Aynı zamanda beyin fonksiyonlarının iyileştirilmesinde ve metabolizmanın hızlanmasında faydalıdır.

  İçindekiler: Yulaf (Gluten) (%24,65), Hurma Özü (%18,5), Fındık,Hurma (%12,3), Elma Kurusu (%10,8), Tahin (Susam) ,Keten Tohumu, Hindiba kökü lifi (İnülin), Çiya tohumu, Guarana Ektraktı (%0,93), Tarçın (%0,62), Zencefil (%0,62), Yeşil Çay Ekstraktı (%0,16).

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri