Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Ziaja

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Ziaja Multivitamin Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml

  Ziaja Multivitamin Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml

  Vegan nemlendirici yüz kremi! Her tür olgun cilt bakımı için tasarlanmış multivitamin serisi. İçeriğinde bulunan vitaminler, kırışıklıkların görünürlüğünü azaltır, renk değişikliğini hafifletir ve pürüzsüzleştirir. Olgun ve kırışıklığa meyilli ciltler için zengin vitamin kompleksi içeren yenileyici yüz kremi.
  70,00 ₺ 55,00 ₺
  Ziaja Zeytinyağı Yenileyici Saç Kremi 200 ml

  Ziaja Zeytinyağı Yenileyici Saç Kremi 200 ml

  Vegan yenileyici saç kremi! %98 doğal içerikli bileşen. Zeytinyağı serisi yenileyici ve canlandırıcı saç kremi. Kuaför uygulamaları sonrasında özellikle kuru, kırılgan olmak üzere bozulmuş saç yapısını yeniler. Tüm saç uzunluğunu şartlandırır. Statik ve karışıklığı azaltır. Saçınıza doğal yumuşaklık, pürüzsüzlük ve parlaklık sağlar. Saçı tüm uzunluğu boyunca korur, saçı ağırlaştırmaz. Cilt ve saç bakımında çok etkili olduğu bilinen maddeler olan zeytinyağı ve provitamin B5 içerir.
  45,00 ₺ 35,00 ₺
  Ziaja Zeytinyağı Canlandırıcı Saç Maskesi 200 ml

  Ziaja Canlandırıcı Saç Maskesi 200 ml

  Vegan canlandırıcı saç maskesi! %95 doğal içerikli bileşen. Canlandırıcı ve yenileyici saç ​​maskesi. Saç yenilenmesine üç yönlü yaklaşımı birleştiren saç kreminden daha güçlü besleyici özelliklere sahiptir. Zengin ve kalın formülasyonu saçı hasardan korur.
  45,00 ₺ 35,00 ₺
  Ziaja Zeytinyağı Besleyici Şampuan 400 ml

  Ziaja Zeytinyağı Besleyici Şampuan 400 ml

  Günlük kullanım için zeytin besleyici ve yenileyici şampuan.
  45,00 ₺ 35,00 ₺