Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Şeker Yerine

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Secret Farm Organik Elma Suyu Özütü 330ml

  Secret Farm Organik Elma Suyu Özütü 330ml

  Sağlık sebebiyle şeker tüketemeyenler ya da doğal tatlandırıcıdan yana olanlar için geliştirilen Organik Elma Suyu Özütünü çayınıza ve kahvenize katabileceğiniz gibi hazırladığınız tüm reçel, tatlı, kek ve pasta tariflerinizde de şeker yerine kullanabilirsiniz.
  45,00 ₺
  The Lifeco Organik Agave Şurubu 660 g.

  The Lifeco Organik Agave Şurubu 660 g

  Organik olarak yetiştirilen agave bitkisinden elde edilen sertifikalı organik agave şurubudur.
  174,00 ₺
  Hurmatat Hurma Suyu 265 g resmi

  Hurmatat Hurma Suyu 265 g

  Hurma suyu (sıvı hurma) tamamen hurmadan üretilmiş olup hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Hurma suyu çayda, kahvede, tatlılarda, şerbetli tatlılarda şekerin ve şerbetin kullandığı bütün alanlarda şeker yerine doğal tatlandırıcı olarak kullanılmaktadır.
  45,00 ₺
  Organik Elma Suyu Konsantresi 330g

  Organik Elma Suyu Konsantresi 330g

  Tatlı yapmak için artık rafine şekere ihtiyacımız yok! Her tür tatlı, kek, kurabiye yapımında; çay ve kahvelerinizde Monn Bio Organik Elma Suyu konsantresini denemelisiniz. İçindekiler: %100 Organik elma suyu konsantresi. 1 su bardağı şeker yerine 3/4 su bardağı Monn Bio Organik Elma Suyu Konsantresi kullanabilirsiniz. Elma tadı içermediğinden şekere alternatif olarak dilediğiniz tarifte kullanabilirsiniz. Katkı ve koruyucu içermemektedir.
  29,90 ₺
  Dulsweet Organik Agave Şurubu 345g

  Dulsweet Organik Agave Şurubu 345g

  Özellikle pancake sosu olarak kullanılan bu şurubu ayrıca kek, cupcake ve çeşitli pasta tariflerinde de kullanabilirsiniz. Cornflakes, vegan yoğurt veya vegan dondurma çeşitlerine ekleyerek ya da alkollü ve alkolsüz tüm kokteyllerin hazırlanışında da kullanabilirsiniz.
  120,00 ₺
  Sweet & Sweet Akçaağaç Aromalı Şurup 227g

  Sweet & Sweet Akçaağaç Aromalı Şurup 227g

  Akçaağaç şurubu, akçaağaçtan elde edilen tatlı bir şuruptur. Akçaağaç adıyla üretilen şurup, ağacın gövdesine bir kesik atılarak ya da musluk bağlanarak öz suyunun biriktirilmesiyle elde edilir. Kahvaltıların vazgeçilmez yiyeceklerinden pancake ile özdeşleşen akçaağaç şurubunu aynı zamanda dondurma, waffle, kek, krep ve vegan yoğurtla birlikte de tüketebilirsiniz.
  79,90 ₺
  Medine Hurma Özü 350g

  Medine Hurma Özü 350g

  Hurma özü A, B ve C vitaminleri, demir, kalsiyum, potasyum, kükürt, sodyum gibi mineraller içeriyor. Sağlık için birçok faydası bulunan hurma özü, bağışıklık sistemine büyük ölçüde katkı sağlıyor. Hurma özü ile enfeksiyon hastalıkları, grip, nezle gibi hastalıklara karşı korunmak mümkündür. Vücuda verdiği enerji ile özellikle spor yapanların spora başlamadan önce tüketmeyi tercih ettiği bir besindir.
  29,90 ₺
  Karadut Şurubu 100cc

  Karadut Şurubu 100cc

  Tam bir şifa deposu olan ve meyveler içinde en fazla kromozoma sahip olmakla şaşırtan karadutun mucizelerine inanamayacaksınız!
  36,00 ₺