Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Evcil Hayvan Ürünleri

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Koku Giderici Yüzey Temizleyici Sprey - Hipoalerjenik - 750ml resmi

  Koku Giderici Yüzey Temizleyici Sprey - Hipoalerjenik - 750ml

  Zozo Cares Koku Giderici Yüzey Temizleyici Sprey, ortamdaki istenmeyen kokuları kalıcı şekilde yok eder ve tekrar oluşumunu engeller. Lekeleri çıkarır. (İdrar, dışkı, mama, kusma, yemek atıkları gibi leke ve kokular) Patili dostunuzun işaretleme problemine kesin çözüm sunar.İnsan ve hayvan üzerinde rahatlatıcı etkiye sahip doğal Sedir ağacı yağıyla ortam mis gibi kokar.
  95,00 ₺
  Günlük Bakım & Kuru Yıkama Spreyi - Beyaz Sabun Kokusu - Hipoalerjenik - 150ml

  Günlük Bakım & Kuru Yıkama Spreyi - Beyaz Sabun Kokusu - Hipoalerjenik - 150ml

  Zozo Cares Günlük Bakım & Kuru Yıkama Spreyi içerisindeki nano colloidal silver ve doğal prebiyotik olan ethylhexylglycerin sayesinde derideki istenmeyen kokuları yok eder, vücut kokusunu tazeler. Sprey çeşitlerimiz siz ve patili dostunuz için pratik ve etkili bir temizlik sunar. Kedi dostlarımızı banyoda yıkayamadığımız, köpek dostlarımızı da sık sık banyoda yıkamamamız gerektiği için bakım & kuru yıkama spreylerimizi evcil dostunuzun temizlik ve bakımı için kullanabilirsiniz. Biotin, aloe vera ve vitamin E sayesinde patili dostunuzun cildini besler ve tüylerini canlandırır.
  140,00 ₺
  Günlük Bakım & Kuru Yıkama Spreyi - Lavanta Yağlı - Hipoalerjenik - 150ml

  Günlük Bakım & Kuru Yıkama Spreyi - Lavanta Yağlı - Hipoalerjenik - 150ml

  Zozo Cares Günlük Bakım & Kuru Yıkama Spreyi içerisindeki nano colloidal silver ve doğal prebiyotik olan ethylhexylglycerin sayesinde derideki istenmeyen kokuları yok eder, vücut kokusunu tazeler. Sprey çeşitlerimiz siz ve patili dostunuz için pratik ve etkili bir temizlik sunar. Kedi dostlarımızı banyoda yıkayamadığımız, köpek dostlarımızı da sık sık yıkamamamız gerektiği için bakım & kuru yıkama spreylerimizi evcil dostunuzun temizlik ve bakımı için kullanabilirsiniz.
  150,00 ₺