Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Zeytinler

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  ANAFORTİS 500 ML PREMIUM SERİ 

  Anafortis Sızma Zeytinyağı Premium Seri 500ml

  Anafortis Naturel Sızma Zeytinyağı Erken Hasat, Sınırlı miktarda ve tek parti olarak üretilen Anafortis, dengeli acılık ve yakıcılık özellikleri ve içerdiği minor bileşenler açısından sağlıklı yaşam tarzını benimseyenleri ve lezzet tutkunlarını hedefliyor.
  75,00 ₺
  Foze Acılı Grill Yeşil Zeytin 450gr

  Foze Acılı Grill Yeşil Zeytin 450gr

  Son zamanlarda ortaya çıkan bu çeşidi domat cinsinden yapıyoruz, zeytinlerin ızgaradan geçirilmesinden sonra baharatlı bir şekilde marine ediyoruz. Baharatta bekleyen zeytinler zeytinin tadıyla özdeşiyor ve ortaya daha önce bilmediğimiz yine zeytinin tadını aldığımız lezzetli bir tat ortaya çıkıyor.
  47,00 ₺
  Foze Badem Dolgulu Yeşil Zeytin 290gr

  Foze Badem Dolgulu Yeşil Zeytin 290gr

  Bademler çekirdeği çıkarılmış domat zeytinlerinin içine tek tek ve özenle doldurulmuştur. Değişik bi deneyim için badem dolgulu zeytinlerimizi denemenizi tavsiye ederiz.
  46,00 ₺
  Foze Grill Yeşil Zeytin 450gr

  Foze Grill Yeşil Zeytin 450gr

  Son zamanlarda ortaya çıkan bu çeşidi domat cinsinden yapıyoruz, zeytinlerin ızgaradan geçirilmesinden sonra baharatlı bir şekilde marine ediyoruz.
  47,00 ₺
  Foze Jalapeno Dolgulu Yeşil Zeytin 290gr

  Foze Jalapeno Dolgulu Yeşil Zeytin 290gr

  Tüm dolgulu zeytinlerimizde olduğu gibi bu zeytinde de, gerçek salamura Jalapeno biberler çekirdeği çıkarılmış domat zeytinlerinin içine tek tek ve özenle doldurulmuştur.
  42,00 ₺
  FOZE KURU SELE SİYAH ZEYTİN 300 GR

  Foze Kuru Sele Siyah Zeytin 300 gr

  Foze Kuru Sele Siyah Zeytin için Trilya cinsini kullanılmış ve doğal bir şekilde fermente olmasını sağlayarak kimyasal kullanmamıştır.
  39,00 ₺
  FOZE EDREMİT KIRMA YEŞİL ZEYTİN 300 GR

  Foze Edremit Kırma Yeşil Zeytin 300 gr

  Zeytinin; saf, meyvemsi, tuzsuz tadını alabileceğiniz, tamamen katkısız Edremit zeytinlerinden yapılmış eşsiz bir lezzettir.
  42,00 ₺
  Gugagon Çıtır Zeytin 25gr

  Gugagon Çıtır Zeytin 25gr

  Gugagon Çıtır Zeytin; tatlanmış zeytinlerin, özel bir teknikle kurutularak çıtır hale getirilmiş halidir. Gugagon Çıtır Zeytin ile daha önce tatmadığınız farklı bir lezzet deneyimi yaşayacaksınız. Türk gıda mühendislerinin ürettiği Gugagon Çıtır Zeytin patentli üründür.
  12,00 ₺