Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Pagan Magic Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  24,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  İçerisinde birçok bitkisel esansa yer verilen Aromatika Pagan Magic Çubuk Tütsü, etkileyici ve mistik bir kokuya sahiptir. Çiçek özleri, meyve esansları, reçineler ve baharatlar kullanıldığı için diğer tütsülerden daha farklı bir kokusu bulunur. Özel seriye ait olan bu ürünün yapımında herhangi bir kimyasal madde kullanılmadığı içinse yakılan tütsülerden doğal ve hoş bir aroma yayılır.

  Tütsülerin üretiminde öncelikle bitkisel esanslar ve baharatlar karıştırılır. Elde edilen Pagan Magic aroması, ahşap tozuyla karıştırıldıktan sonra doğal bambu ağaçlarından alınan çubuklara sarılır. Bu çubuklar özel bir ortamda kurutulduğunda tütsüler yakılarak kullanılmaya hazır hale gelir. İki kez paketlenen ürünlerin kokusu, serin ve kuru alanlarda saklandıkları sürece uzun süre aynı kalır.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri