Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Aromatika Relaxation Çubuk Tütsü

  Üretici firma: Aromatika
  Enerji temizliği yaparken, odak arttırırken, zihninizi veya çakralarınızı açarken, duygusal anlamda iyi hissetmek istediğinizde veya sadece bulunduğunuz ortamın güzel kokmasını istediğinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçeriği doğal ağaç tozundan yapıldığı için kömür kullanılarak yapılan tütsüler gibi sağlığınızı olumsuz etkilemez. Daha az duman çıkararak sizi rahatsız etmez, boğazınızda veya burnunuzda kuruluk veya yanma yapmaz. Üretimi organik bambu çubuğa sarılarak yapılır. Sürdürülebilir tarım ile elde edilen mahsuller kullanılarak imal edilir. Ahşap tozu eklendiği için petrol ürünleri, kömür vb. maddeler içermez. Sağlığa zararlı herhangi bir kimyasal bileşene yer verilmemektedir. Bitkisel içeriklerle elde edilir, vegan bir tütsüdür. Herbir tütsü paketinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır.
  Satıcı: Vegan Pazaryeri
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  34,90 ₺
  kargo hariç
  i h

  Aromatika Relaxtion Çubuk Tütsü, birçok koku notasına sahiptir. İçerisinde reçineler, çiçek ve diğer bitki özleri, meyve esansları, ayrıca baharatlar bulunur. Tüm içerikler rahatlatıcı ve ferahlatıcı özelliklere sahiptir. Bu özelliklerin korunması ve geleneklere bağlı kalınması içinse herhangi bir kimyasal madde ilavesi yapılmamıştır.

  Tütsü üretimi, esansların ahşapla birleştirilmesi ve bambunun dış yüzeyine sürülmesiyle yapılır. Çubuk tütsü haline getirilen malzemelerin uygun alanda kurutulmasıyla birlikte imalat süreci sonlanır. İki kez paketlenen tütsüler, serin ve kuru bölgelerde uzun süre muhafaza edilebilir. Ayrıca hemen yakılarak kullanılmaya başlanmaları da mümkündür.

  0.0 0
  Kendi görüşünü yaz Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *
  Ürün etiketleri